PDA

Zobacz pełną wersję : Wesołych Świąt



bajcy
24-12-2016, 12:01
Nie widziałem nigdzie wątku, więc pozwolę sobie tutaj parę słów napisać, tak więc:

W ten wigilijny dzień, chciałbym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia.
Wiele radości i miłość, spokoju i ciepła, spełnienia marzeń, uśmiechu i sukcesów. Dobrych Kadrów jak i warunków.
Życzę Wam, by cele które sobie założycie spełniły się co do jednego,
Jednak przede wszystkim życzę Wam zdrowia, bo gdy jego zabraknie, to nic nie uda się osiągnąć.
Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego....

Ps. Gdyby brakowało Wam śniegu, to podsyłam troszkę. Zdjęcie zrobione wczoraj:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i12.photobucket.com/albums/a235/bajcy1bajcy/PYS_6584_zpsbjhou2th.jpg~original)

madebyzosiek
24-12-2016, 12:06
Dziękuję za życzenia i wzajemnie, samych dobrych kadrów :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=278321
:)

bajcy
24-12-2016, 12:13
Dziękuję za życzenia i wzajemnie, samych dobrych kadrów :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=278321
:)

No właśnie, tak szukałem:D

Wojteksw
24-12-2016, 12:33
Nie widziałem nigdzie wątku, więc pozwolę sobie tutaj parę słów napisać, tak więc:

W ten wigilijny dzień, chciałbym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia.
Wiele radości i miłość, spokoju i ciepła, spełnienia marzeń, uśmiechu i sukcesów. Dobrych Kadrów jak i warunków.
Życzę Wam, by cele które sobie założycie spełniły się co do jednego,
Jednak przede wszystkim życzę Wam zdrowia, bo gdy jego zabraknie, to nic nie uda się osiągnąć.
Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego....

Ps. Gdyby brakowało Wam śniegu, to podsyłam troszkę. Zdjęcie zrobione wczoraj:)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i12.photobucket.com/albums/a235/bajcy1bajcy/PYS_6584_zpsbjhou2th.jpg~original)

Dzięki za życzenia, wzajemnie. Fotka chyba z Jaworzyny

bajcy
24-12-2016, 12:35
Dzięki za życzenia, wzajemnie. Fotka chyba z Jaworzyny

Nie, przejście graniczne na Słowacji- palot czy jakoś tak

ASAHI
26-12-2016, 12:44
Również życzę Wszystkim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :-)
Zazdroszczę śniegu bo u mnie obecnie tylko deszcz :-)