bajcy
24-12-2016, 12:01
Nie widziałem nigdzie wątku, więc pozwolę sobie tutaj parę słów napisać, tak więc:
W ten wigilijny dzień, chciałbym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia.
Wiele radości i miłość, spokoju i ciepła, spełnienia marzeń, uśmiechu i sukcesów. Dobrych Kadrów jak i warunków.
Życzę Wam, by cele które sobie założycie spełniły się co do jednego,
Jednak przede wszystkim życzę Wam zdrowia, bo gdy jego zabraknie, to nic nie uda się osiągnąć.
Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego....
Ps. Gdyby brakowało Wam śniegu, to podsyłam troszkę. Zdjęcie zrobione wczoraj:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i12.photobucket.com/albums/a235/bajcy1bajcy/PYS_6584_zpsbjhou2th.jpg~original)
W ten wigilijny dzień, chciałbym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia.
Wiele radości i miłość, spokoju i ciepła, spełnienia marzeń, uśmiechu i sukcesów. Dobrych Kadrów jak i warunków.
Życzę Wam, by cele które sobie założycie spełniły się co do jednego,
Jednak przede wszystkim życzę Wam zdrowia, bo gdy jego zabraknie, to nic nie uda się osiągnąć.
Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego....
Ps. Gdyby brakowało Wam śniegu, to podsyłam troszkę. Zdjęcie zrobione wczoraj:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i12.photobucket.com/albums/a235/bajcy1bajcy/PYS_6584_zpsbjhou2th.jpg~original)