PDA

Zobacz pełną wersję : Konost



ksh
23-12-2016, 23:17
Bardzo ciekawa pełna klatka http://konost.com/?page_id=6654
specyfikacja http://konost.com/?page_id=6714

A.n.d.r.e.V
23-12-2016, 23:31
już troche czasu minęło jak to wyszło, jestem ciekaw na jakim są etapie

ksh
24-12-2016, 00:20
Mają już finalny model i premiera na dniach ?

lucek92
24-12-2016, 08:34
Pamiętam jak się jarałem że będzie konkurencja dla Leici w sensownych pieniądzach. Było to gdzieś na początku 2015 roku, powoli tracę nadzieję.

Franek_
24-12-2016, 13:49
Tu jest taki sam wątek: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=258841

I jak w lutym 2015 uważałem plan za realny, tak w grudniu 2016 uważam, że nic z tego nie będzie. Natomiast ciekaw jestem, bo wszyscy psioczą na Leikę jakie to drogie i w ogóle, czy gdyby taki Konost wypuścił aparat w cenie zwykłej taniej FF czyli np. za tyle ile kosztuje Canon 6d, to czy nagle te tłumy co mówią że Leica za droga rzuciłyby się na Konosta jak szczerbaty na suchary. Szczerze wątpię.

Pawel92
26-12-2016, 11:03
A miało być tak pięknie...

Jak tam podróż Franek_, wrzuć jakieś nowe zdjęcia.

burton
27-12-2016, 13:18
Proszę bardzo :) Wywołaliście Konosta do tablicy i jest odpowiedz :)
http://www.fotopolis.pl/newsy-sprzetowe/aparaty-fotograficzne/27940-konost-ff-nadciaga-pelna-klatka-z-cyfrowym-dalmierzem
Czekam z nadzieją, że będzie tańszy i mniej awaryjny od leiki :)

epicure
27-12-2016, 13:56
Ten aparat wygląda jak dziecko poczęte w wyniku gwałtu iPhone'a na Leice :D

burton
27-12-2016, 14:03
Nie szkodzi ;) Ważne, że konstrukcja prosta jak budowa cepa, solidna, bez nadęcia :)

jurkarol
28-12-2016, 13:27
stylistyczny kundel...

Pawel92
28-12-2016, 18:38
stylistyczny kundel...
To się dopiero okaże, jak się dowiemy co to urządzenie naprawdę potrafi i ... ile kosztuje ;)

hostman22
29-12-2016, 00:25
a ja im szczerze kibicuje :)

Pawel92
29-12-2016, 00:35
Ja również.

hostman22
22-03-2018, 00:14
ok mamy 2018 rok i...... co cisza? :roll:

zeberek1
22-03-2018, 00:44
Jaka tam cisza? Wszędzie migawki trzaskają. Tylko nie w Konoscie!