PDA

Zobacz pełną wersję : Logo - kto wykona?



DawiX
10-12-2016, 12:15
Szukam kogoś kto wykona dla mnie logo.

Chętnych proszę o kontakt na PW.

Pozrawiam

esperal
10-12-2016, 15:23
http://fajnelogo.pl/html/
Ja robiłem tutaj. Zakładasz konkurs, określasz preferencje i wyznaczasz nagrodę. Dostałem 106 projektów i naprawdę ciężko było wybrać z powodu wysokiego poziomu wszystkich prac. Koszt 300zł.

DawiX
10-12-2016, 16:35
Da radę ustawić tam mniejszą "nagrodę" ?

ksh
10-12-2016, 16:54
249zł to tanio, chyba że szukasz "studenciaka" co zrobi za czteropaka ?

smogg9
10-12-2016, 17:36
Da radę ustawić tam mniejszą "nagrodę" ?

249zł za wybór jednego z pośród kilkudziesięciu spersonalizowanych projektów to jak za darmo... zobacz jeszcze tutaj https://www.fiverr.com/ - może być taniej.

!AGresT
10-12-2016, 18:09
Da radę ustawić tam mniejszą "nagrodę" ?

Mniejszą niż 249 za logo? :shock::shock::shock:
W sumie, jak można zdjęcie na złotówkę...

DawiX
10-12-2016, 18:20
koesh - jak się znajdzie ktoś za czteropaka a będzie dobre to dlaczego by nie ?

Szukam najtaniej więc mi to jedno kto to będzie :-)

Boryszuk
10-12-2016, 18:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło ( https://i.imgsafe.org/c32668c72e.jpg)

DawiX
10-12-2016, 19:07
Jak ktos ma checi sie dogadac zapraszam na PW - 4 chetnych za "czteropak" sie znalazlo...

esperal
10-12-2016, 19:24
Jak ktos ma checi sie dogadac zapraszam na PW - 4 chetnych za "czteropak" sie znalazlo...Widzę że firma rusza pełną gębą. Logo za czteropak, koniecznie z dopiskiem PHOTOGRAPHY i sesje wykonywane przy pomocy, jak sam wspominałeś w innym wątku -kupowanego i zwracanego do sklepu sprzętu. Moja wiara w ludzi jest coraz większa:mrgreen:

DawiX
10-12-2016, 19:50
A najlepsze ze jedna osoba co tutaj "jedzie" sama wyrazila chec zrobienia loga. Ach te "człowieki" :-)

ksh
10-12-2016, 19:59
Ale jazdę to ty zrobiłeś :)
Jak masz chętnych na zrobienie tanio i efekty będą cie satysfakcjonowały to tylko się cieszyć.

DawiX
10-12-2016, 20:00
Ciesze sie, ze ludzie sobie mogą popisać i pośmiać się :-)

Borat1979
10-12-2016, 21:09
Typowo polskie cebulowe podejście. Każdy chciałby zarabić na zdjęciach krocie ale zapłacić za logo do własnej firmy to najlepiej za czteropak.

Życzę ci klienta, który zapłaci Ci za zdjęcia takim czteropakiem :grin:

sokolnik
10-12-2016, 21:33
249zł to tanio, chyba że szukasz "studenciaka" co zrobi za czteropaka ?

obawiam się że sam jest studenciakiem :) DawiX odezwij do mnie na PRIV

DawiX
10-12-2016, 22:36
Życzę ci klienta, który zapłaci Ci za zdjęcia takim czteropakiem :grin:
Ja akurat nie piję, ale lepsze COŚ niż NIC. Byłbym dumny z siebie, ze jednak zrobiłem coś, co podoba się komuś. Tyle, nie wchodząc w głupie kombinowanie, ze mógłbym więcej dostać, że może ktoś by inny kupił, a może Discovery kupiło by foto na reklamę... na cholerę drążyć temat.

DawiX
10-12-2016, 23:52
http://fajnelogo.pl/html/
Ja robiłem tutaj. Zakładasz konkurs, określasz preferencje i wyznaczasz nagrodę. Dostałem 106 projektów i naprawdę ciężko było wybrać z powodu wysokiego poziomu wszystkich prac. Koszt 300zł.

249zł samo rozpoczęcie konkursu strona sobie bierze ha ha ha... no to niezłe mają kokosy za pośrednictwo.

PiKa
11-12-2016, 01:40
No właśnie... taka mała gwiazdka ;)