PDA

Zobacz pełną wersję : najnowszy tapatalk pełen reklam



jurkarol
08-12-2016, 11:44
coś mnie podkusilo, żeby zaktualizować no i teraz ilość reklam jest juz wyjątkowo upierdliwa.
Tak że ostrzegam - trwajcie przy starym

nowart
08-12-2016, 12:59
Już dawno temu pisałem, że polityka developerów doprowadziła mnie do szału i dziś zamiast kupować premium jadę na piratach. Bez najmniejszych skrupułów i naprawdę rzecz nie tkwi w 2, 5 czy 10zł ale w robieniu z ludzi idiotów.
Nakupowałem niegdyś cały zestaw aplikacji, tapatalki, sms go pro i kilka innych, wcale nie tanich. Przy każdej kolejnej aktualizacji robiono z nich coraz bardziej wykastrowane aplikacje w funkcje a naszpikowane durnymi fiuczerami typu skórki, emotikonki, sklepiki, motywiki. Po czym szumnie zapowiadali wersję PRO/Premium w której magicznie wracało większość ustawień ale już o mojej poprzedniej wpłacie zapomnieli i kazali ponownie kupować. Zatem dziękuję, więcej moich pieniędzy nie zobaczą. Te, które się nie zmieniły mam nadal płatne a Ci, którzy wyciągają ponownie rękę po pieniądze zostali napadnięci przez piratów :)

matbe
08-12-2016, 13:19
Przegieli już pół roku temu gdy mimo subskrypcji pojawiły się reklamy. Później kolejne update skomplikowanie ergonomii i gorsza stabilność. Wkurzyłem się i wróciłem do wersji 5.8, jest bajka.
Podobnie z Messengerem, taki syf że nie mogłem już z tego korzystać, także polecam downgrady!

jurkarol
08-12-2016, 14:02
da się wrócić? nie mam apk starej...

o udało się stara apk zainstalować ufff

PiKa
08-12-2016, 19:42
A stara i nowa to znaczy jaka?

Ja mam 6.2.1 i jest ok

jurkarol
08-12-2016, 20:26
e już od 6 bylo gorzej. 6.3 bodajże najnowsza. zainstalowalem 5.8.5 i spokój jest

moshica
09-12-2016, 09:45
Skąd wgrać starszą, skoro w google play jest najnowsza ? Muszę wrócić też do starej, ale jak ?

matbe
09-12-2016, 09:59
Odinstalowujesz, następnie szukasz w Google starszą .apk
Jest mnóstwo stron z archiwami, ja korzystałem z apk4fun. com bo z reguły są opisy przy każdej wersji danej aplikacji.
Należy oczywiście zachować ostrożność przy instalowaniu .apk z poza oficjalnego marketu ;)

moshica
09-12-2016, 10:07
No właśnie, można jakiegoś potem syfa zaciągnąć...Jeszcze kwestia taka, że apki często same się aktualizują w andku, jak zapobiec aby, np. Tapatalk już z automatu tego nie zrobił ?

matbe
09-12-2016, 10:33
Odznaczyć automat w Ustawienia sklepu.

moshica
09-12-2016, 10:43
Ok przyjrzę się temu, plik apk już pobrałem, wieczorem wyrwę chwasta z reklamami !

deanpreble
05-08-2019, 04:27
możesz wrócić z plikiem apk z apknite lub możesz też spróbować Tapatalk Pro