Zobacz pełną wersję : [ Canon ] 5D Mk II - czy sprawdzi mi ktoś przebieg i wyceni?
spiritus
04-12-2016, 02:30
Witajcie
Kolega chce się pozbyć swojego 5D Mk II i przesiąść na Nikona. Ktoś mi może sprawdzić przebieg i wycenić to wszystko?
Chciałem sprawdzić za pomocą camerashuttercount aale nie idzie ;/
Ostatnio zrobiony RAW:
https://www.dropbox.com/s/7wttuor9xnlzdhc/IMG_5495.CR2?dl=0
Do sprzedana powyższa puszka, grip (zamiennik...beterie też zamienniki) i 24-105/4 L
W Canonie 5d2 nie sprawdzisz przebiegu po zdjęciu. Trzeba albo podpiąć aparat pod komputer, albo wrzucić ML do aparatu i odczytać z jego poziomu.
... Ktoś mi może sprawdzić przebieg ...
Serwis w Warszawie.
Eos info v1,2 i do kompa podpiac po usb. Sprawdzone i działa.
Cena w zaleznosci od przebiegu i od tego czy chce sprzedac czy sprzedawać. Rozrzut od 2800 do 3500zl (powyzej tez sie trafiaja, ale nikt nie kupuje w takich cenach) 24-105 jakies 1400-1800zl.
http://www.freeshuttercount.com/index.html i podłącz aparat
Witajcie
Kolega chce się pozbyć swojego 5D Mk II i przesiąść na Nikona. Ktoś mi może sprawdzić przebieg i wycenić to wszystko?
Chciałem sprawdzić za pomocą camerashuttercount aale nie idzie ;/
Ostatnio zrobiony RAW:
https://www.dropbox.com/s/7wttuor9xnlzdhc/IMG_5495.CR2?dl=0
Do sprzedana powyższa puszka, grip (zamiennik...beterie też zamienniki) i 24-105/4 L
Mam nadzieje że nie chcesz tego kupić?
spiritus
04-12-2016, 13:22
Mam nadzieje że nie chcesz tego kupić?
fafniak nie chcę tego kupić :D
stachmuszel
04-12-2016, 14:01
Mam nadzieje że nie chcesz tego kupić?
fafniak, dlaczego nie miałby kupic? co w tym złego?
...Kolega chce się pozbyć swojego 5D Mk II i przesiąść na Nikona...
Czyżby popadł w depresję? :shock::shock:
hostman22
04-12-2016, 16:52
Czyżby popadł w depresję? :shock::shock:
wpadnie w większą jak już będzie mieć nikona
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/smiech-1.gif
źródło (http://klubkm.pl/forum/images/smilies/smiech.gif)
fafniak, dlaczego nie miałby kupic? co w tym złego?
Miałem i nie polecam.
Jedyne zalety to znacznie lepsza ergonomia podczas filmowania.
Bagnet który przyjmuje szkła m42 bez problemów
Reszta... same wady
wpadnie w większą jak już będzie mieć nikona
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/smiech-1.gif
źródło (http://klubkm.pl/forum/images/smilies/smiech.gif)
Niemożliwe...:mrgreen:
spiritus
04-12-2016, 20:43
Czyżby popadł w depresję? :shock::shock:
nooo coś w tym stylu....poważnie :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.