PDA

Zobacz pełną wersję : [ Canon ] 5D Mk II - czy sprawdzi mi ktoś przebieg i wyceni?



spiritus
04-12-2016, 02:30
Witajcie

Kolega chce się pozbyć swojego 5D Mk II i przesiąść na Nikona. Ktoś mi może sprawdzić przebieg i wycenić to wszystko?
Chciałem sprawdzić za pomocą camerashuttercount aale nie idzie ;/

Ostatnio zrobiony RAW:
https://www.dropbox.com/s/7wttuor9xnlzdhc/IMG_5495.CR2?dl=0

Do sprzedana powyższa puszka, grip (zamiennik...beterie też zamienniki) i 24-105/4 L

GonzoG
04-12-2016, 08:52
W Canonie 5d2 nie sprawdzisz przebiegu po zdjęciu. Trzeba albo podpiąć aparat pod komputer, albo wrzucić ML do aparatu i odczytać z jego poziomu.

waldek
04-12-2016, 10:46
... Ktoś mi może sprawdzić przebieg ...
Serwis w Warszawie.

salas
04-12-2016, 10:54
Eos info v1,2 i do kompa podpiac po usb. Sprawdzone i działa.
Cena w zaleznosci od przebiegu i od tego czy chce sprzedac czy sprzedawać. Rozrzut od 2800 do 3500zl (powyzej tez sie trafiaja, ale nikt nie kupuje w takich cenach) 24-105 jakies 1400-1800zl.

ksh
04-12-2016, 11:04
http://www.freeshuttercount.com/index.html i podłącz aparat

fafniak
04-12-2016, 13:05
Witajcie

Kolega chce się pozbyć swojego 5D Mk II i przesiąść na Nikona. Ktoś mi może sprawdzić przebieg i wycenić to wszystko?
Chciałem sprawdzić za pomocą camerashuttercount aale nie idzie ;/

Ostatnio zrobiony RAW:
https://www.dropbox.com/s/7wttuor9xnlzdhc/IMG_5495.CR2?dl=0

Do sprzedana powyższa puszka, grip (zamiennik...beterie też zamienniki) i 24-105/4 L

Mam nadzieje że nie chcesz tego kupić?

spiritus
04-12-2016, 13:22
Mam nadzieje że nie chcesz tego kupić?

fafniak nie chcę tego kupić :D

fafniak
04-12-2016, 13:48
ufff :) .........

stachmuszel
04-12-2016, 14:01
Mam nadzieje że nie chcesz tego kupić?

fafniak, dlaczego nie miałby kupic? co w tym złego?

Pawel92
04-12-2016, 16:15
...Kolega chce się pozbyć swojego 5D Mk II i przesiąść na Nikona...
Czyżby popadł w depresję? :shock::shock:

hostman22
04-12-2016, 16:52
Czyżby popadł w depresję? :shock::shock:

wpadnie w większą jak już będzie mieć nikona
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/smiech-1.gif
źródło (http://klubkm.pl/forum/images/smilies/smiech.gif)

fafniak
04-12-2016, 17:00
fafniak, dlaczego nie miałby kupic? co w tym złego?

Miałem i nie polecam.

Jedyne zalety to znacznie lepsza ergonomia podczas filmowania.
Bagnet który przyjmuje szkła m42 bez problemów
Reszta... same wady

Pawel92
04-12-2016, 18:52
wpadnie w większą jak już będzie mieć nikona
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/smiech-1.gif
źródło (http://klubkm.pl/forum/images/smilies/smiech.gif)
Niemożliwe...:mrgreen:

spiritus
04-12-2016, 20:43
Czyżby popadł w depresję? :shock::shock:

nooo coś w tym stylu....poważnie :)