PDA

Zobacz pełną wersję : Eset Smart Security



manfred
29-11-2016, 18:30
Instalowałem na nowo program i coś pogrzebałem w ustawieniach. W wyniku tego ciągle wyświetlają mi się reguły odnośnie połaczenia wychodzącego i wchodzącego. Pomimo sprawdzenia w ustawieniach reguł nie mam pojęcia jak zmienić te zapytania. Ktoś podpowie?

moshica
30-11-2016, 11:14
Wypychałeś instalację z Eset Endpoint czyli konsoli zarządzalnej czy to instalka standalone ?

manfred
30-11-2016, 15:17
Standardowa instalka wersja 8.

moshica
30-11-2016, 16:04
Nie znam wersji 8, może przy ustawieniach zapory (jeśli takowa tam jest) coś przestawiłeś, czyli skanowanie połączeń przychodzących lub wychodzących ?