PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Nie ma łatwo...



kobyll
29-05-2007, 00:55
Nadszedł wreszcie niezmiernie oczekiwany przeze mnie moment czyli publikacja mojej pierwszej fotki na tym forum. Mam nadzieje, że okażecie się łaskawi w swoich ocenach z racji na to, iż dopiero raczkuje jeśli chodzi o fotki robione lustrzankami :mrgreen: Swoje pierwsze lustro kupiłem dokładnie 4 dni temu a poniższe zdjęcie pochodzi z mojego pierwszego wypadu w teren ze sprzętem :)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

Megazordon
29-05-2007, 01:27
Sam nie wiem, co myśleć. Co chciałeś przez to zdjęcie powiedzieć?

kobyll
29-05-2007, 01:43
Sam nie wiem, co myśleć. Co chciałeś przez to zdjęcie powiedzieć?

No chociażby pokażać w jakich warunkach muszą żyć niektórzy ludzie. Chciałem zauważyć, że budynek, który stoi w całości jest normalnie zamieszkały, a w koło samo gruzowisko, które jeszcze do niedawna było takim samym budynkiem... Poprostu ruszył mnie ten widok, zatrzymałem auto, zjechałem na bok i pstryknąłem pare fotek bo uznałem, że warto.

Megazordon
29-05-2007, 03:07
No ale aż tak źle nie jest, bo jednak coś im tam kopią i remontują.

kobyll
29-05-2007, 09:42
Raczej wysadzają i równają z ziemią :-D

adrian
29-05-2007, 09:57
No chociażby pokażać w jakich warunkach muszą żyć niektórzy ludzie. Chciałem zauważyć, że budynek, który stoi w całości jest normalnie zamieszkały, a w koło samo gruzowisko, które jeszcze do niedawna było takim samym budynkiem... Poprostu ruszył mnie ten widok, zatrzymałem auto, zjechałem na bok i pstryknąłem pare fotek bo uznałem, że warto.

W tym wypadku wydaje mi się, że trochę źle podszedłeś do tematu. Jeżeli ma to być historia o ludziach, to imho powinni się pojawić na zdjęciu. Tak czy siak fotka przyjemnie obrobiona, jedyne co mi wadzi to to ciemne drzewo po prawej ;)

Iza
29-05-2007, 11:33
Podoba mi się niebo, ale za bardzo rzuca się wo czy tabliczka - jest za jasna.

kobyll
29-05-2007, 19:24
Mam pytanie. Ponieważ byłem dziś u znajomego i na jego Macu kolorki na mojej fotce wyglądają strasznie (niebo jakieś takie turkusowe -wygląda bardzo nienaturalnie, jak wklejone; a reszta taka jakaś strasznie żółta). Na matrycy mojego lapka wszystko wygląda jak trzeba (wyraziście ale naturalnie). No i teraz jestem w kropce bo nie wiem czy to specyfika Macintosha, czy poprostu mam źle skalibrowany monitor. Jeżeli możecie to oprócz waszej opini na temat zdjęcia dopiszcie jak to wygląda jeśli chodzi o kolorki. Bo teraz sam już nie wiem :)

Guancho
29-05-2007, 19:38
obstawiałbym źle skalibrowaną matrycę laptopa
u mnie jest podobnie... znaczy podobnie jak opisałeś że kumpel na mac'u ma ;)