Zobacz pełną wersję : Słuchawki / głośniki do gier fps
Cześć,
Gra ktoś? ;) Jakie słuchawki używacie? A może głośniki?
Chciałem kupić coś do FPSów...
Ja uzywam Sennheiser HD600. Mega wygodne przy dlugich sesjach. O dzwieku o FPS nie mowie bo to rzecz wtorna. Jesli jednak po graniu wrocisz do swiata zywych to w audio masz hi-end.
Jedyny minus to, ze to sluchawki otware co moze przeszkadzac rodzinie jak grasz obok tv lub lozka w sypialni :)
Ja z dużych sennheiserów przesiadłem się na lekkie PC-3 ( ciut lepsze PC-230 ) ze względu że czasami siedziało się nie tylko przy krótkich meczykach w bf ale i np całą noc w civilizacji, a te słuchawki dają to że nie odcina od otoczenia i są na tyle lekkie że nie czuć na głowie, plus dobry mikrofon, a cena śmiesznie niska, oczywiście to nie są słuchawki do muzyki, tylko np siedzenie na TS czy na voice w grach.
creative fatal1ty jedne z lepszych sluchawek do FPS i zdecydowanie najlepsze w tej cenie ;) Sam mialem sennheirsery ale 3x drozsze dedykowane dla gamerow ale duzej roznicy miedzy nimi nie bylo dlatego polecam creativy.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.