Zobacz pełną wersję : który z databanków?
pablokrak
28-05-2007, 22:44
Potrzebuję nabyć databank na wakacyjny wyjazd.Stoję przed wyborem między i-Tec USB 2.0 X’s-Drive II Plus DataBank a PhotoBank DigiMate III (http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=199607812).Faworytem był Digimate ale mam płytę główną z chipsetem VIA więc...W sumie potrzebuje fotobanku od 40 gb wzwyż z czytnikiem kart sd. Może jakieś inne propozycje.Z góry dziękuje za opinie.
Porównując ceny obu databanków, X's Drive II Plus jest trochę droższy od Digimate III.
Nie znalazłem też na stonie jego osiągów (ile mb/s zapisuje).
W przypadku X's ciekawym dodatkiem jest ten adapter.
Natomiast inną ciekawą opcją (bo tańszą) może okazać się Digimate III High-speed.
Kosztuje coś ok. 180 zł.
P.S. Link do aukcji nie działa.
pablokrak
28-05-2007, 23:38
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=196902076
poprawiam linka
Ten z linka to zwykła III.
Jest jeszcze III plus (nie widzę zbytnio różnicy, prócz ekranu dotykowego)
i III HS (najszybsza, najdroższa).
http://www.humantrade.pl/oferta.html?2
tu możesz co nieco poczytać
pablokrak
28-05-2007, 23:50
podaj jeszcze tego linka bo sie nie wyświetlił
http://www.humantrade.pl/oferta.html?2
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.