PDA

Zobacz pełną wersję : który z databanków?



pablokrak
28-05-2007, 22:44
Potrzebuję nabyć databank na wakacyjny wyjazd.Stoję przed wyborem między i-Tec USB 2.0 X’s-Drive II Plus DataBank a PhotoBank DigiMate III (http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=199607812).Faworytem był Digimate ale mam płytę główną z chipsetem VIA więc...W sumie potrzebuje fotobanku od 40 gb wzwyż z czytnikiem kart sd. Może jakieś inne propozycje.Z góry dziękuje za opinie.

mini21
28-05-2007, 23:13
Porównując ceny obu databanków, X's Drive II Plus jest trochę droższy od Digimate III.
Nie znalazłem też na stonie jego osiągów (ile mb/s zapisuje).
W przypadku X's ciekawym dodatkiem jest ten adapter.
Natomiast inną ciekawą opcją (bo tańszą) może okazać się Digimate III High-speed.
Kosztuje coś ok. 180 zł.

P.S. Link do aukcji nie działa.

pablokrak
28-05-2007, 23:38
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=196902076
poprawiam linka

mini21
28-05-2007, 23:42
Ten z linka to zwykła III.
Jest jeszcze III plus (nie widzę zbytnio różnicy, prócz ekranu dotykowego)
i III HS (najszybsza, najdroższa).

http://www.humantrade.pl/oferta.html?2

tu możesz co nieco poczytać

pablokrak
28-05-2007, 23:50
podaj jeszcze tego linka bo sie nie wyświetlił

mini21
29-05-2007, 00:00
http://www.humantrade.pl/oferta.html?2