PDA

Zobacz pełną wersję : Super księżyc widoczny u mnie



spiritus
16-11-2016, 21:15
Niektórym się udało zrobić zdjęcie dużego księżyca...mi wyszło takie. Co o tym sądzicie? :D



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/ksiezycjp_axaxxrx-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/ksiezycjp_axaxxrx.jpg)

OjTam
16-11-2016, 21:39
O. Spiryt w Wieśka gra. Zazdraszczam. Na moim gruchocie nawet 2 części nie uruchomię. Chyba że na minimum. Ale to za dobre gry żeby nie grać na full. :p

A superksiężyc fajny. :D

August68
16-11-2016, 21:48
Za centralnie. Obetnij tak z 1/4 z prawej strony. Nastrój ekstra.

spiritus
16-11-2016, 21:56
Za centralnie. Obetnij tak z 1/4 z prawej strony. Nastrój ekstra.

Wrzuciłem jpg "prosto z puszki" :D

Nic nie przerabiałem...niestety ale model się nie chciał dać przestawić...a szkoda. Zawsze też wpierniczał mi się w kadr a chciałem zrobić czystą panoramę :D

OjTam
16-11-2016, 21:56
Pisanie o obcinaniu czegoś w związku z kolesiem z dwoma mieczami na plecach brzmi... interesująco... :D

Dex
16-11-2016, 22:00
Czym fociłeś?

spiritus
16-11-2016, 22:02
Czym fociłeś?

MSI z matrycą 1920x1080

Dex
16-11-2016, 22:05
To nawet moja guzikowa komórka ma więcej megakapsli :mrgreen:

spiritus
16-11-2016, 22:06
To nawet moja guzikowa komórka ma więcej megakapsli :mrgreen:

Paaanie...kto w tych czasach na megapixele patrzy? :D

Dex
16-11-2016, 22:13
No tak, loooogooo :D

vid3
16-11-2016, 22:24
jakaś kometa też się pojawiła ?

spiritus
16-11-2016, 22:44
jakaś kometa też się pojawiła ?

Nooo coś leciało. Nie orientuję się co :D

moshica
17-11-2016, 11:49
Wiedźmin zastąpił Twardowskiego ;-) na to bym nie wpadł ;-)

!AGresT
17-11-2016, 12:04
jakaś kometa też się pojawiła ?

Wiedźmin idzie do Betlejem zanieść w darze dwa nagie miecze.
Mój ci on.

Badyl81
17-11-2016, 15:19
Wiedźmin idzie do Betlejem zanieść w darze dwa nagie miecze.
Mój ci on.

Czyścisz mi monitor. :)

spiritus
17-11-2016, 16:38
Czyścisz mi monitor. :)

i ja też poproszę :D