Zobacz pełną wersję : Super księżyc widoczny u mnie
spiritus
16-11-2016, 21:15
Niektórym się udało zrobić zdjęcie dużego księżyca...mi wyszło takie. Co o tym sądzicie? :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/ksiezycjp_axaxxrx-1.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/ksiezycjp_axaxxrx.jpg)
O. Spiryt w Wieśka gra. Zazdraszczam. Na moim gruchocie nawet 2 części nie uruchomię. Chyba że na minimum. Ale to za dobre gry żeby nie grać na full. :p
A superksiężyc fajny. :D
August68
16-11-2016, 21:48
Za centralnie. Obetnij tak z 1/4 z prawej strony. Nastrój ekstra.
spiritus
16-11-2016, 21:56
Za centralnie. Obetnij tak z 1/4 z prawej strony. Nastrój ekstra.
Wrzuciłem jpg "prosto z puszki" :D
Nic nie przerabiałem...niestety ale model się nie chciał dać przestawić...a szkoda. Zawsze też wpierniczał mi się w kadr a chciałem zrobić czystą panoramę :D
Pisanie o obcinaniu czegoś w związku z kolesiem z dwoma mieczami na plecach brzmi... interesująco... :D
spiritus
16-11-2016, 22:02
Czym fociłeś?
MSI z matrycą 1920x1080
To nawet moja guzikowa komórka ma więcej megakapsli :mrgreen:
spiritus
16-11-2016, 22:06
To nawet moja guzikowa komórka ma więcej megakapsli :mrgreen:
Paaanie...kto w tych czasach na megapixele patrzy? :D
jakaś kometa też się pojawiła ?
spiritus
16-11-2016, 22:44
jakaś kometa też się pojawiła ?
Nooo coś leciało. Nie orientuję się co :D
Wiedźmin zastąpił Twardowskiego ;-) na to bym nie wpadł ;-)
jakaś kometa też się pojawiła ?
Wiedźmin idzie do Betlejem zanieść w darze dwa nagie miecze.
Mój ci on.
Wiedźmin idzie do Betlejem zanieść w darze dwa nagie miecze.
Mój ci on.
Czyścisz mi monitor. :)
spiritus
17-11-2016, 16:38
Czyścisz mi monitor. :)
i ja też poproszę :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.