PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia na gazetakrakowska.pl z koncertu Justina Biebera sa... tragiczne



PiKa
13-11-2016, 14:09
http://www.gazetakrakowska.pl/kultura/g/justin-bieber-zagral-w-krakowie-to-bylo-wielkie-show-zdjecia-wideo,11448215,21519712/

Nie rozumiem tego. Fotoreporter nie dostał akredytacji? Nie wysłali nikogo i użyli zdjęć z telefonu jakiejś fanki?

spiritus
13-11-2016, 14:13
Jaki artysta takie zdjęcia :D

Zelber
13-11-2016, 15:11
Bardzo ładne zdjęcia :D lepiej zobacz to:
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/g/marsz-patriotow-2016-we-wroclawiu-uczestnicy-precz-z-ue-zdjecia,11448620,21515482/
czy to:
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/51,35771,20966377.html?i=0

PiKa
13-11-2016, 15:54
Jak dla mnie te pierwsze z Wrocławia są o dwie klasy lepsze niż te z Krakowa...

amirez
13-11-2016, 16:10
Dla kilku osób to gwiazda, show, celebracja, wydarzenie - dla większości info warte tyle co zeszłoroczny śnieg.

jurkarol
13-11-2016, 16:24
na lepsze zdjęcia nie zasługuje :)

spiritus
13-11-2016, 17:06
Nie oglądałem wszystkiego tylko kliknąłem w pierwsze lepsze i jak się okazuje rozwala system :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/z20966271QMarszPatriotowweWroclawiu-1.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/7f/fe/13/z20966271Q,-Marsz-Patriotow--we-Wroclawiu.jpg)

PiKa
13-11-2016, 17:42
Lokowanie produktu ;)

Rafał_Sz
14-11-2016, 12:20
Koszulka Metallica, w środku Bieber. Talerz Rosenthal, na nim frytki z McD...

jurkarol
14-11-2016, 16:25
Koszulka Metallica, w środku Bieber. Talerz Rosenthal, na nim frytki z McD...
gdzie rosenthal... Villeroy-boch

Koszulka Metallica, w środku Bieber. Talerz Rosenthal, na nim frytki z McD...
gdzie rosenthal... Villeroy&boch, no i złote sztućce

Kurtz
14-11-2016, 16:33
Jak zobaczyłem ten temat na forum, to musiałem trzy razy sprawdzić, czy na pewno dobrze przeczytałem... Kogo to obchodzi? Kogo to dziwi? Czemu zaczynać nowy wątek, skoro był tutaj już nie jednen o upadku fotografii jako sztuki, sytuacji naszych mediów i tego, że w Internecie na portalach newsowych jest gówno i chłam, pod kazdym, nie tylko fotograficznym względem. Po co wchodzić na takie strony i nabijać im oglądalność?

SerU
15-11-2016, 01:37
Może fosy na koncercie Biebera nie było? I wcale nie jest to takie wykluczone - jak mu zrobili alejkę w tłum, to i miejsca dla foterów zabrakło (byle zapchać salę ludźmi, którzy zapłacili za bilety). Może autorka zdjęć jest niewielkiego wzrostu, szkło max 200mm, no i jest to, co jest.

A z tym, co napisał Kurtz trudno dyskutować...

krolewicz
17-11-2016, 14:29
co jest takiego tragicznego w tych zdjęciach z koncertu?

robione z daleka, bo bliżej na pewno nie było można i pewnie dla fotografów była jedna-dwie piosenki

ale tutejsi eksperci zrobiliby lepiej ;)

MstrG
17-11-2016, 14:39
Może fosy na koncercie Biebera nie było? I wcale nie jest to takie wykluczone - jak mu zrobili alejkę w tłum, to i miejsca dla foterów zabrakło (byle zapchać salę ludźmi, którzy zapłacili za bilety). Może autorka zdjęć jest niewielkiego wzrostu, szkło max 200mm, no i jest to, co jest.

A z tym, co napisał Kurtz trudno dyskutować...

No tak to wygląda, że nie było fosy. Zdjęcia widać robione chyba zza konsoli sterowania

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/582631f11ba47_p-1.jpg?1479034051
źródło (https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/81/99/582631f11ba47_p.jpg?1479034051)

200mm to chyba by było tutaj mało patrząc po szerszych zdjęciach. Tutaj widać też jakiś reporter:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/58263225ab5fb_p-1.jpg?1479034051
źródło (https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/10/ed/58263225ab5fb_p.jpg?1479034051)