Zobacz pełną wersję : Zdjęcia na gazetakrakowska.pl z koncertu Justina Biebera sa... tragiczne
http://www.gazetakrakowska.pl/kultura/g/justin-bieber-zagral-w-krakowie-to-bylo-wielkie-show-zdjecia-wideo,11448215,21519712/
Nie rozumiem tego. Fotoreporter nie dostał akredytacji? Nie wysłali nikogo i użyli zdjęć z telefonu jakiejś fanki?
spiritus
13-11-2016, 14:13
Jaki artysta takie zdjęcia :D
Bardzo ładne zdjęcia :D lepiej zobacz to:
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/g/marsz-patriotow-2016-we-wroclawiu-uczestnicy-precz-z-ue-zdjecia,11448620,21515482/
czy to:
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/51,35771,20966377.html?i=0
Jak dla mnie te pierwsze z Wrocławia są o dwie klasy lepsze niż te z Krakowa...
Dla kilku osób to gwiazda, show, celebracja, wydarzenie - dla większości info warte tyle co zeszłoroczny śnieg.
jurkarol
13-11-2016, 16:24
na lepsze zdjęcia nie zasługuje :)
spiritus
13-11-2016, 17:06
Nie oglądałem wszystkiego tylko kliknąłem w pierwsze lepsze i jak się okazuje rozwala system :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/z20966271QMarszPatriotowweWroclawiu-1.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/7f/fe/13/z20966271Q,-Marsz-Patriotow--we-Wroclawiu.jpg)
Rafał_Sz
14-11-2016, 12:20
Koszulka Metallica, w środku Bieber. Talerz Rosenthal, na nim frytki z McD...
jurkarol
14-11-2016, 16:25
Koszulka Metallica, w środku Bieber. Talerz Rosenthal, na nim frytki z McD...
gdzie rosenthal... Villeroy-boch
Koszulka Metallica, w środku Bieber. Talerz Rosenthal, na nim frytki z McD...
gdzie rosenthal... Villeroy&boch, no i złote sztućce
Jak zobaczyłem ten temat na forum, to musiałem trzy razy sprawdzić, czy na pewno dobrze przeczytałem... Kogo to obchodzi? Kogo to dziwi? Czemu zaczynać nowy wątek, skoro był tutaj już nie jednen o upadku fotografii jako sztuki, sytuacji naszych mediów i tego, że w Internecie na portalach newsowych jest gówno i chłam, pod kazdym, nie tylko fotograficznym względem. Po co wchodzić na takie strony i nabijać im oglądalność?
Może fosy na koncercie Biebera nie było? I wcale nie jest to takie wykluczone - jak mu zrobili alejkę w tłum, to i miejsca dla foterów zabrakło (byle zapchać salę ludźmi, którzy zapłacili za bilety). Może autorka zdjęć jest niewielkiego wzrostu, szkło max 200mm, no i jest to, co jest.
A z tym, co napisał Kurtz trudno dyskutować...
krolewicz
17-11-2016, 14:29
co jest takiego tragicznego w tych zdjęciach z koncertu?
robione z daleka, bo bliżej na pewno nie było można i pewnie dla fotografów była jedna-dwie piosenki
ale tutejsi eksperci zrobiliby lepiej ;)
Może fosy na koncercie Biebera nie było? I wcale nie jest to takie wykluczone - jak mu zrobili alejkę w tłum, to i miejsca dla foterów zabrakło (byle zapchać salę ludźmi, którzy zapłacili za bilety). Może autorka zdjęć jest niewielkiego wzrostu, szkło max 200mm, no i jest to, co jest.
A z tym, co napisał Kurtz trudno dyskutować...
No tak to wygląda, że nie było fosy. Zdjęcia widać robione chyba zza konsoli sterowania
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/582631f11ba47_p-1.jpg?1479034051
źródło (https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/81/99/582631f11ba47_p.jpg?1479034051)
200mm to chyba by było tutaj mało patrząc po szerszych zdjęciach. Tutaj widać też jakiś reporter:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/11/58263225ab5fb_p-1.jpg?1479034051
źródło (https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/10/ed/58263225ab5fb_p.jpg?1479034051)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.