Wesołych Świat
10-11-2016, 13:50
Kochani jestem amatorem totalnym ale kocham bardzo fotografie w każdej formie , uwielbiam patrzeć na dobre zdjęcia. Sama tez cykam ale amatorsko raczej pejzaże , dzieci , rodzinne oraz zwierzęta , kwiatki i robaczki. Więc wszystko po trochu .
Prośbę mam do kogoś kto ma troszkę czasu i mi dopasuję aparat i obiektywy (3 szt najwięcej w tym portretowy i 1 do 300mm) do moich potrzeb . Chciałaby kupić sprzet na choć 3-4 lata i być z niego zadowoloną. Jeśli chodzi o cenę to nie ma mocno znaczenia . Ale szczerze proszę mi doradzić bez podtekstów itd. tylko wybrać sprzęt , ja za to z góry uprzejmie dziekuje.:wink:
P.S Do tej pory miałam Nikon D 5300 z tamronem AF 70-300 i dedykowany sklepowy kit.
Prośbę mam do kogoś kto ma troszkę czasu i mi dopasuję aparat i obiektywy (3 szt najwięcej w tym portretowy i 1 do 300mm) do moich potrzeb . Chciałaby kupić sprzet na choć 3-4 lata i być z niego zadowoloną. Jeśli chodzi o cenę to nie ma mocno znaczenia . Ale szczerze proszę mi doradzić bez podtekstów itd. tylko wybrać sprzęt , ja za to z góry uprzejmie dziekuje.:wink:
P.S Do tej pory miałam Nikon D 5300 z tamronem AF 70-300 i dedykowany sklepowy kit.