Zobacz pełną wersję : Problem z internet explorer11
Od jakiegoś czasu nie mogę przeglądać stron internetowych przy pomocy tej przeglądarki. Jest to o tyle denerwujące iż nie działa mi inna aplikacja która wymaga poprawności działania ie11. Przeglądarka chrom działa poprawnie natomiast gdy otwieram ie 11 ciągle nie mogę wyświetlić strony. Odinstalowałem ie11 ponownie zainstalowałem i ciągle to samo. Proszę o pomoc jak to naprawić.
mateo912
05-11-2016, 10:06
Od jakiegoś czasu nie mogę przeglądać stron internetowych przy pomocy tej przeglądarki. Jest to o tyle denerwujące iż nie działa mi inna aplikacja która wymaga poprawności działania ie11. Przeglądarka chrom działa poprawnie natomiast gdy otwieram ie 11 ciągle nie mogę wyświetlić strony. Odinstalowałem ie11 ponownie zainstalowałem i ciągle to samo. Proszę o pomoc jak to naprawić.
a antywir z firewallem nie blokuje Ci przypadkiem ie?
Zrobiłem cos lepszego sformatowałem cały dysk Niech diabli wezmą mnie w czorty.
Zrobiłem cos lepszego sformatowałem cały dysk Niech diabli wezmą mnie w czorty.
Zajrzyj tutaj. (http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2091292.html#9937785)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.