PDA

Zobacz pełną wersję : Rośliny...



PiKa
17-09-2016, 20:41
Cześć, może ktoś będzie wiedział - jak jest ściana północna, słońce nie pada tam bezpośrednio, to jest cień czy półcień?

Minthai
17-09-2016, 22:03
Zdecydowanie półcień (bo cień na północnej jest zawsze, nocą jeszcze bardziej wyrazisty, o północy kulminacyjnie ekstremalny - tak że przy świetle słonecznym może być tylko półcień).