PDA

Zobacz pełną wersję : fotosender



jakubs
26-05-2007, 21:53
nainstalowałem sobie jednego na drugiego z innej firmy i pomimo odinstalowania i ponownej instalacji- nie działa :(

proszę o pomoc, wskazówki...

dabek
26-05-2007, 22:20
format c: ;) A poważnie sprubuj poszukać w rejestarch wpisów i jak są ta oczywiście skasować 2) zobacz czy po odinstalowaniu, w katalogu nie zostały jakieś pliki . Wiele programów zostawia sobie parę plików z konfiguracjami .To wszystko co przychodzi mi na myśl .Może to pomoże powodzenia

mini21
27-05-2007, 10:52
Ściągnij sobie jakiś program do czyszczenia rejestru.
Regcleaner, tuneup Utilites albo coś podobnego, powinno samo znaleźć i wykasować niepotrzebne wpisy.

fIlek
01-06-2007, 13:56
fotosender podczas łączenia się z netem ustala licencję na użytkowanie i sprawdza czy są nowe aktualizacje. Co do rejestru - raczej wątpliwe, bo program jest prosty jak budowa cepa. Możesz jeszcze wywalić zawartość folderu windows\prefetch - możesz wywalić stamtąd wszystko. A jakie masz objawy? Nie chce wogóle ruszyć, czy pokazuje brak połączenia z serwerem? Jeśli nie próbowałeś instalacji z tego labu to spróbuj: http://www.fotoreflex.com/download/fssetup.exe - to też fotosender, ale chodzi od razu na innym serwerze - nie autora programu. Nie żebym namawiał na tego laba, ale jeśli ruszy, to potem zainstaluj z powrotem sendera z innego laba. A tak OT to zmontowałem ekipę programistów i zaczynamy prace nad własnym programem do laba online. Jeśli macie jakieś wnioski racjonalizatorskie (czegoś brakuje Wam w programach typu fotosender), to proszę o maile - przygotowujemy teraz algorytmy do naszego, więc jest szansa naprawić błędy konkurencji ;)

fIlek
01-06-2007, 14:00
No i jeszcze po zainstalowaniu i odkryciu błędu możesz popatrzeć na folder fotosendera - tam siedzi plik error.log - można się zorientować na czym polega błąd. Warto sprawdzić też, czy przypadkiem zainstalowany na kompie firewall nie wycina jakiejść usługi (z tego co pamiętam to sender chodzi normalnie na porcie http czyli 80).