nigel
11-09-2016, 21:55
Cześć
dawno mnie nie było na forum, teraz wracam z wielką prośbą.
Czy ktoś z forumowiczów, mógłby pomóc w sprawie zakupu tego obiektywu ?
http://allegro.pl/nikon-nikkor-af-micro-105-2-8-i6488280117.html
czy warto, czy egzemplarz dobry, czy można zaufać itp. ?
Może ktoś z Gniezna mógłby rzucić na niego okiem i napisać dwa słowa.
z góry wielkie dzięki
dawno mnie nie było na forum, teraz wracam z wielką prośbą.
Czy ktoś z forumowiczów, mógłby pomóc w sprawie zakupu tego obiektywu ?
http://allegro.pl/nikon-nikkor-af-micro-105-2-8-i6488280117.html
czy warto, czy egzemplarz dobry, czy można zaufać itp. ?
Może ktoś z Gniezna mógłby rzucić na niego okiem i napisać dwa słowa.
z góry wielkie dzięki