PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocna dłoń - Gniezno



nigel
11-09-2016, 21:55
Cześć

dawno mnie nie było na forum, teraz wracam z wielką prośbą.
Czy ktoś z forumowiczów, mógłby pomóc w sprawie zakupu tego obiektywu ?
http://allegro.pl/nikon-nikkor-af-micro-105-2-8-i6488280117.html

czy warto, czy egzemplarz dobry, czy można zaufać itp. ?
Może ktoś z Gniezna mógłby rzucić na niego okiem i napisać dwa słowa.

z góry wielkie dzięki

wyrwiflak
12-09-2016, 07:58
Odezwę się do sprzedawcy i może uda mi się znaleźć chwilę w tygodniu by szkło obejrzeć.

nigel
12-09-2016, 09:06
Super! Wyrwiflaku wielkie dzięki, będę wdzięczny za każdą informację.

wyrwiflak
12-09-2016, 20:41
Podstawowa informacja - sprzedający jednak nie jest w Gniezna a z oddalonego o 20km Janowca... niestety nie planuję w tamtą stronę wyjazdów w najbliższym czasie.

nigel
14-09-2016, 11:51
OK, dzięki za informacje i chęć pomocy.