PDA

Zobacz pełną wersję : Tapatalk - ikony przy nazwach użytkowników



PiKa
20-08-2016, 12:05
Cześć,

Tapatalk wyświetla ikony przy nazwach użytkowników. Np. "t" w czerwonym kole, "V" w niebieskim diamencie.

Wiecie co znaczą te ikony?

IT
20-08-2016, 21:52
https://support.tapatalk.com/threads/diamond-icon-by-userid.32437/

PiKa
21-08-2016, 09:21
Ciekawe, przez chwilę miałem status vipa :)

spiritus
21-08-2016, 12:54
Ciekawe, przez chwilę miałem status vipa :)

To za prowadzenie "Fot miesiąca" :D