PiKa
20-08-2016, 12:05
Cześć,
Tapatalk wyświetla ikony przy nazwach użytkowników. Np. "t" w czerwonym kole, "V" w niebieskim diamencie.
Wiecie co znaczą te ikony?
Tapatalk wyświetla ikony przy nazwach użytkowników. Np. "t" w czerwonym kole, "V" w niebieskim diamencie.
Wiecie co znaczą te ikony?