PDA

Zobacz pełną wersję : Manfrotto BeFree



Borat1979
18-08-2016, 00:42
Czy te statywy się czymś różnią poza kolorem?

http://www.multifoto.pl/manfrotto-befree-black,102,9536.html

http://www.multifoto.pl/manfrotto-befree-grey,102,11261.html

cz4rnuch
18-08-2016, 08:09
W opisie masz kod producenta więc możesz sprawdzić na stronie Manfrotto.

Wujot
18-08-2016, 08:40
Nie, masz do wyboru cztery kolory: czarny, szary, niebieski i zielony

Pozdro
Wiesiek

chory
18-08-2016, 08:49
W opisie masz kod producenta więc możesz sprawdzić na stronie Manfrotto.

Sprawdziłem z ciekawości. Wygląda że różnią się tylko kolorem. No i ceną.

janek_p
18-08-2016, 09:04
Dwa tygodnie temu kupiłem czarny - oprócz koloru niczym się nie różni od pozostałych.

Borat1979
18-08-2016, 11:32
W takim razie kupię szary nie ma sensu dokładać 70 zeta za nic.

janek_p
18-08-2016, 11:51
Najlepiej zobacz je na żywo i oceń - mi wizualnie najbardziej pasował czarny ( potem czerwony ) i ponegocjowalem trochę cenę. To sprzęt na dobrych kilka lat więc warto wybrać ten który najbardziej pasuje.

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Borat1979
18-08-2016, 22:39
Najlepiej zobacz je na żywo i oceń - mi wizualnie najbardziej pasował czarny ( potem czerwony ) i ponegocjowalem trochę cenę. To sprzęt na dobrych kilka lat więc warto wybrać ten który najbardziej pasuje.
Statyw to narzędzie jest jak klucz czy młotek i kolor jest bez znaczenia. Za te 70 zł to się wolę piwa napić niż bez sensu dopłacać do innego koloru :)