Zobacz pełną wersję : jak seria z Nikona tak ......
robin102
14-08-2016, 11:56
...... tak mi tu z Wami szybko minęło kaaaawał życia. Normalnie się zdziwiłem. Dzięki wszystkim za pomoc którą zawsze otrzymywałem, za cierpliwość. Jeszcze 10, potem jeszcze 10 i jeszcze 10 w promocji sobie :D i Wam życzę.
Robin ale co Cię tak natchnęło, my tu nadal będziemy ;-) a Ty z nami ma się rozumieć !
Krzysztof Orłowski
16-08-2016, 13:43
z wiekiem człowiek robi się sentymentalny. To nic złego.
...... tak mi tu z Wami szybko minęło kaaaawał życia. Normalnie się zdziwiłem. Dzięki wszystkim za pomoc którą zawsze otrzymywałem, za cierpliwość. Jeszcze 10, potem jeszcze 10 i jeszcze 10 w promocji sobie :D i Wam życzę.
Pozdrowienia i kolejnej 10 na forum życzę.
gratulacje dla nas ze tyle wytrzymaliśmy
Żart ;-)
Cieszę się z tobą :-)
robin102
16-08-2016, 23:42
z wiekiem człowiek robi się sentymentalny. To nic złego.
prawda na 102 :)
gratulacje dla nas ze tyle wytrzymaliśmy
:-)
no dokładnie :) a i świat się zmienił przez te 10 lat bardzo
Robin ale co Cię tak natchnęło, my tu nadal będziemy :wink: a Ty z nami ma się rozumieć !
ma się rozumieć :)
krzysztofz24
17-08-2016, 21:10
Dyszka, ladny jubileusz:-).
Pozdrawiam, jesteś jedna z osob które kojarze na forum od zawsze.
robin102
19-08-2016, 12:01
No tak lubię bardzo te forum, one chyba mnie też troszkę :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.