PDA

Zobacz pełną wersję : jak seria z Nikona tak ......



robin102
14-08-2016, 11:56
...... tak mi tu z Wami szybko minęło kaaaawał życia. Normalnie się zdziwiłem. Dzięki wszystkim za pomoc którą zawsze otrzymywałem, za cierpliwość. Jeszcze 10, potem jeszcze 10 i jeszcze 10 w promocji sobie :D i Wam życzę.

moshica
16-08-2016, 13:20
Robin ale co Cię tak natchnęło, my tu nadal będziemy ;-) a Ty z nami ma się rozumieć !

Krzysztof Orłowski
16-08-2016, 13:43
z wiekiem człowiek robi się sentymentalny. To nic złego.

waldek
16-08-2016, 19:28
...... tak mi tu z Wami szybko minęło kaaaawał życia. Normalnie się zdziwiłem. Dzięki wszystkim za pomoc którą zawsze otrzymywałem, za cierpliwość. Jeszcze 10, potem jeszcze 10 i jeszcze 10 w promocji sobie :D i Wam życzę.

Pozdrowienia i kolejnej 10 na forum życzę.

Rycerz
16-08-2016, 20:32
gratulacje dla nas ze tyle wytrzymaliśmy





Żart ;-)


Cieszę się z tobą :-)

Marek
16-08-2016, 21:13
dyszka na 102 :D

robin102
16-08-2016, 23:42
z wiekiem człowiek robi się sentymentalny. To nic złego.
prawda na 102 :)

gratulacje dla nas ze tyle wytrzymaliśmy
:-)
no dokładnie :) a i świat się zmienił przez te 10 lat bardzo

Robin ale co Cię tak natchnęło, my tu nadal będziemy :wink: a Ty z nami ma się rozumieć !
ma się rozumieć :)

krzysztofz24
17-08-2016, 21:10
Dyszka, ladny jubileusz:-).
Pozdrawiam, jesteś jedna z osob które kojarze na forum od zawsze.

robin102
19-08-2016, 12:01
No tak lubię bardzo te forum, one chyba mnie też troszkę :)