PDA

Zobacz pełną wersję : Fotograf oszust



-tomasz-
12-08-2016, 18:00
Uwaga na tego fotografa:
http://www.gostyn24.pl/Fotograf_okradl_sam_siebie,36822.html
To ten pan:
http://www.facebook.com/Studio-Fokus-445912978850165/

Pewnie swoich klientów traktuje w podobny sposób.

Zdebik
12-08-2016, 19:18
Kosisz konkurencje?

Borat1979
12-08-2016, 19:35
Kosisz konkurencje?

Koleś się sam wykosił, własną głupotą i cwaniactwem :)

Zdebik
12-08-2016, 19:44
Koleś się sam wykosił, własną głupotą i cwaniactwem :)
Dostanie 4 na 2 w zawiasach plus koszty sadowe.

MC_
12-08-2016, 19:47
4 na 2 w zawiasach. Mozesz wyjasnic taka konstrukcje wyroku, bo pierwsze slysze.

Zdebik
12-08-2016, 19:56
2 lata w zawieszeniu na 4, zle napisalem.