Zobacz pełną wersję : Pilnie poszukuję zdjęcia Grzybów
Marta Baranowska
05-08-2016, 14:08
Cześć,
Jestem w podbramkowej nieco sytuacji. Potrzebuję na dziś/ jutro zdjęcia promującego Wielkie Grzybobranie w Nadleśnictwie W. Czy ktoś może mnie poratować zdjęciem: prawdziwków, koźlarzy albo coś w tym stylu? To zdjęcie będzie na plakacie, oraz zaproszeniu na Grzybobranie. Ja jako rzucona do biura nie mam możliwości wykonania zdjęcia, a w zeszłych latach jakoś nie przywiązałam do tego uwagi, i dlatego teraz jestem w potrzebie.
mój mail:
[email protected]
Dzięki!
kupcie na jakims stocku :) i będzie po sprawie
Nawet mam wrażenie ze będzie taniej niż tu :)
Marta Baranowska
05-08-2016, 14:21
Nic nie płacimy. Podpisujemy zdjęcie.
Tylko nie pobłądźcie...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274031&highlight=
Marta Baranowska
05-08-2016, 14:29
nie o to mi chodzi
Nic nie płacimy. Podpisujemy zdjęcie.
podpisać zdjecie autorem to w sumie wasz obowiązek. Nic niepłacicie?
To ja chetnie dostane aparat i obiektyw za nic nie płacenie. I jeszcze czynsz za mieszkanie.
Zartujesz ?
Borat1979
05-08-2016, 14:30
Nic nie płacimy. Podpisujemy zdjęcie.
Ooo łaskawcy :mrgreen:
Zdjęcie sam mogę siebie podpisać :)
A komu potrzebny wasz autograf?
Ja bym ten watek zamknął bo się zaraz tu rzucę i Martę zjedzą. Nie płacą, szukaja łosia co to grzyba podaruje. Szanse marne.
ale to wstyd jest, wiecie o tym?
ktos kto na forum jest tyle lat ma śmiałośc pisac takie rzeczy?
dajcie nam za darmo zdjecie? wstyd ze ludzie sie znajdą ktorzy dadzą zdjęcie i sie bedą cieszyć!
o benzyne, chleb i prąd też prosicie zeby była za darmo? wątpię
Najtaniej jest na stocku 5zł
Nie stac was na 5 zl?
Przypomina mi się wątek w którym ktoś szukał fotografa na Sylwestra :) wynagrodzeniem była wejściówka :D w sumie to i tak dobrze, bo by mógł robić zdjęcia zza okna ;)
Co do wątku, najlepiej skorzystać ze stocków jak radzi stock :)
Marta Baranowska
05-08-2016, 14:44
dobra, nie było wątku. Sama robię zdjęcia dla nadl. nic mi nie płacą za to i żyję. Dziękuję łaskawcy.
Wątek do kasacji.
- - - - kolejny post - - - - - -
Starzy dobrzy userzy już wyginęli na tym forum.
Borat1979
05-08-2016, 14:46
Starzy dobrzy userzy już wyginęli na tym forum.
Znaczy którzy? Ci co każdemu dają zdjęcie od tak za frajer?
Zrobisz mi obiad i posprzątasz w domu za darmo?
Marta Baranowska
05-08-2016, 14:53
Zelber nie ma problemu
Zaloz konto na flickr, wpisz w flickrowa wyszukiwarke "grzyb" (byle nie po polsku, bo otrzymasz odpowiedzi jak wyzej) i wybierz z okolo 746382392937348930 zdjec te, ktore ci sie podobaja. pzdr
Marta Baranowska
05-08-2016, 14:54
Borat1979 przeciez można by się dogadać, jakąś torbę z gadżetami bym skobinowała, ale nie. Najlepiej naskoczyć na mnie i mnie zjeść. Stuknijcie się w głowę. To nie jest impreza na całą polskę, tylko regionalne wydarzenie.
to sa wlasnie polscy zawodowcy- bardzo chcieliby byc jak ci tutaj, ale glowki nie te...
Najtaniej jest na stocku 5zł
?
Tyle lat na forum i na koniec mnie na 5 zł podsumowali :D hahaha :)
W gazetce Carrefour są grzyby - możecie zrobić skan. Tyle ze marynowane, w słoiku.
Borat1979 przeciez można by się dogadać, jakąś torbę z gadżetami bym skobinowała, ale nie. Najlepiej naskoczyć na mnie i mnie zjeść. Stuknijcie się w głowę. To nie jest impreza na całą polskę, tylko regionalne wydarzenie.
wstydu nie macie, wszystko od fotografow chcecie za frajer ale juz od mechanika, hydraulika, ipt to wiadomo.ze za darmo sie nie da
Na tej samej imprezie kucharka ugotuje jedzenie za kasę, ochroniarz przypilnuje porzadku za kasę, ale fotograf dostanie torbe z długopisami i balonikiem?
Chyba z grzybami, a nie z balonikiem. Grzyby można sprzedać lepiej niż za 5 zl ze stocka. To dobry interes.
Borat1979
05-08-2016, 15:28
Borat1979 przeciez można by się dogadać, jakąś torbę z gadżetami bym skobinowała, ale nie. Najlepiej naskoczyć na mnie i mnie zjeść. Stuknijcie się w głowę. To nie jest impreza na całą polskę, tylko regionalne wydarzenie.
A co za różnica to ogólnopolska czy regionalna impreza? Po napoje i przekąski też idziesz do sklepu żeby dali za darmo bo to regionalna impreza?
RobertMiernik
05-08-2016, 15:37
Zamykam, żeby się nie pocięli koledzy i koleżanki profesjonalni fotografikowie niedopuszczający możliwości pracy pro bono.
Ogłoszenie wisi, może ktoś się zgłosi, jeśli nie, stoki są dobrą alternatywą, sam z nich nierzadko korzystam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.