Zobacz pełną wersję : Instrukcja serwisowa D50
Dla fanatyków rozkręcania i naprawy swoich D50...... www.spiewakowie.com (http://www.spiewakowie.com/download.php)
Link do drugiej lokalizacji (http://www.ozarek.jawnet.pl/rozne/NikonD50ServiceManual.zip)
zycze wszystkim zeby nie byla przydatna ;)
dzieki, ja tez mam nadzieje ze sie nie przyda ale i tak sciagam :)
Robimy zawody? Kto szybciej rozłoży swoje D50 na części pierwsze i złoży tak, żeby działał :D Hehe
Taka norma jak na składanie i rozkładanie kałacha w wojsku :)
w wojsku to sie takie zawody robi sie z AK47 ;) ... tylko po roku to sie to robi z zmaknietymi oczami
dinox, a nie masz może serwisówek do d200, lamp? :-)
Udało wam się ściągnąć? mi kończy prz ok 1,3MB i tak za każdym razem... A po uruchomieniu nie chce się otworzyć (co jest zrozumiałe bo jest to ok 10% pliku)...
aaa zalozylem limit pobierania zebyscie mi nie zarzneli konta :) ... dorzuce kolejne 500mb
co do d200 i innych ciekawych rzeczy to jeszcze nie mam..... moze beda jakies obiektywy
...szalejecie w ciagu 30min 300 pobran..... ja na tym koncie mam 5gb limitu transferu na miesiac :)
Dzięki... Poszło... Super transfer :) Ciekawie wyglądają te bebechy ;)
maciek_m
25-05-2007, 14:45
to mnie tylko upewnia w przekonaniu ze nie chcialbym go nigdy musiec rozbierac :-)
telefony komorkowe to barszczyk przy aparatach...
Megazordon
25-05-2007, 18:23
Data dodania czwartek 01 styczeń 1970 - 01:01:29
?? O_o
Albert44
25-05-2007, 19:20
Ale dużo sprężynek :) :) , aż kusi żeby rozebrać ;)
A ma ktos taka serwisówke, ale do D80 ? :)
@dinox: To może wystaw torrenta?
Robimy zawody? Kto szybciej rozłoży swoje D50 na części pierwsze i złoży tak, żeby działał :D Hehe
Może kto szybciej rozłoży i złoży dwa :)
Ciekawe kiedy go rozkrece...
zeby nie meczyc limitu na koncie dinoxa , jest na rapidshare:
http://rapidshare.com/files/33367428/Nikon_D50_Service_Manual.pdf.html
Wy to sie umiecie zorganizowac :D ...dobrze dobrze..... nikon tak ukrywa te manuale eehhhh
PS > Megazordon: ..... podrozuje w czasie :)
...szalejecie w ciagu 30min 300 pobran..... ja na tym koncie mam 5gb limitu transferu na miesiac :)
Ściągnięte ;)
www.ozarek.jawnet.pl/rozne/NikonD50ServiceManual.zip wrzuciłem do siebie bo serwer bez limitów, już nie zjadajcie koledze cennych bajtów
:arrow: mod: niech ktoś dorzuci tego linka do pierwszego postu
Instrukcja fajna, dzięki :). Jakby coś mi się kiedyś popsuło (oby nie), to się może przydać, tylko szkoda, że do sporej ilości rzeczy są potrzebne dodatkowe narzędzia. Tak przy okazji: co to jest "crazy glue"? Jest wymieniony na ostatniej stronie...
Mam podobnego pdfa do analogowego N50 / F50. Gdyby kogoś interesowało... (ok. 8MB). Raczej do pooglądania, bo konkurencji serwisowi chyba nie zrobimy, więc i o piractwie trudno mówić :)
więc i o piractwie trudno mówić
wcale nie trudno. nie sadzę aby ktokolwiek z udostepniajacych plik mial zgode nikona na publikacje.
[ciach] bo konkurencji serwisowi chyba nie zrobimy
Jakość i terminowość usług w serwisie nikona nie ma sobie równych.:mrgreen:
Skoro pojawila sie tak sugestia blokuje caly dzial serwisowek na stronie ... jezeli ktos cos bedzie potrzebowal to tylko PW
wcale nie trudno. nie sadzę aby ktokolwiek z udostepniajacych plik mial zgode nikona na publikacje.
To prawda, ale miałem na myśli, że skoro w żaden sposób tej kopii nie wykorzystujemy poza obejrzeniem, to Nikon NIC nie traci. To formalnie nic nie zmienia, ale trochę uspokaja sumienie :)
No bo tym bardziej trzeba by zakazać przeglądania książek i czasopism w Empikach. Ktoś obejrzy i nie kupi, a gdyby widział tylko okładkę to może by kupił ... :)
To prawda, ale miałem na myśli, że skoro w żaden sposób tej kopii nie wykorzystujemy poza obejrzeniem, to Nikon NIC nie traci. To formalnie nic nie zmienia, ale trochę uspokaja sumienie :)
całkiem jak filmy prawda?
No bo tym bardziej trzeba by zakazać przeglądania książek i czasopism w Empikach. Ktoś obejrzy i nie kupi, a gdyby widział tylko okładkę to może by kupił ... :)
jasne. ale spox. zwalam to na upały.
zreszta. nie widze sensu sie klocic. wszyscy wiemy jak jest i wsyzscy wiemy gdzie jakie pliki znalezc.
A czy możnaby prosic manual do D70s i D80?
całkiem jak filmy prawda?
.... jasne. ale spox. zwalam to na upały..
Z tymi upałami masz rację. Z filmami chyba mniej, bo CELEM filmu jest jego obejrzenie, celem serwisówki co innego. Ale racja prawna jest po twojej stronie.
O kłótni nie ma mowy, a i temat nie na to forum.
P.S. Naprawdę STARAM się nie piratować :)
Zarąbista lektura do poduszki ;) dzięki :)
To prawda, ale miałem na myśli, że skoro w żaden sposób tej kopii nie wykorzystujemy poza obejrzeniem, to Nikon NIC nie traci.
Chyba że ktoś chcąc zaoszczędzić na serwisie sam jeszcze więcej popsuje :|, wtedy nikon zyska na tym :|
Edit:
Ale piękny ten nasz nikon bez ubrania :D Ta cała elektronika i układy scalone :D Zakochałem się! :)
Chyba że ktoś chcąc zaoszczędzić na serwisie sam jeszcze więcej popsuje :|, wtedy nikon zyska na tym :|
I powstana nowe wątki typu:
Rozkręciłem i złożyłem Nikonka, zostało mi trochę częsci, co zrobić?
I powstana nowe wątki typu:
Rozkręciłem i złożyłem Nikonka, zostało mi trochę częsci, co zrobić?
pralkę z kierunkowskazami.
Bardzo ciekawa rzecz, a są dostępne do D90?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.