PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja serwisowa D50



dinox
25-05-2007, 11:55
Dla fanatyków rozkręcania i naprawy swoich D50...... www.spiewakowie.com (http://www.spiewakowie.com/download.php)
Link do drugiej lokalizacji (http://www.ozarek.jawnet.pl/rozne/NikonD50ServiceManual.zip)

ruffio
25-05-2007, 12:06
Wielkie dzięki.

heffi
25-05-2007, 12:32
zycze wszystkim zeby nie byla przydatna ;)

segl
25-05-2007, 12:39
dzieki, ja tez mam nadzieje ze sie nie przyda ale i tak sciagam :)

KozaK
25-05-2007, 13:13
Robimy zawody? Kto szybciej rozłoży swoje D50 na części pierwsze i złoży tak, żeby działał :D Hehe

ruffio
25-05-2007, 13:23
Taka norma jak na składanie i rozkładanie kałacha w wojsku :)

dinox
25-05-2007, 13:32
w wojsku to sie takie zawody robi sie z AK47 ;) ... tylko po roku to sie to robi z zmaknietymi oczami

Kuba_eM
25-05-2007, 13:35
dinox, a nie masz może serwisówek do d200, lamp? :-)

fireboy
25-05-2007, 13:45
Udało wam się ściągnąć? mi kończy prz ok 1,3MB i tak za każdym razem... A po uruchomieniu nie chce się otworzyć (co jest zrozumiałe bo jest to ok 10% pliku)...

dinox
25-05-2007, 13:57
aaa zalozylem limit pobierania zebyscie mi nie zarzneli konta :) ... dorzuce kolejne 500mb
co do d200 i innych ciekawych rzeczy to jeszcze nie mam..... moze beda jakies obiektywy

...szalejecie w ciagu 30min 300 pobran..... ja na tym koncie mam 5gb limitu transferu na miesiac :)

fireboy
25-05-2007, 14:05
Dzięki... Poszło... Super transfer :) Ciekawie wyglądają te bebechy ;)

maciek_m
25-05-2007, 14:45
to mnie tylko upewnia w przekonaniu ze nie chcialbym go nigdy musiec rozbierac :-)

telefony komorkowe to barszczyk przy aparatach...

Megazordon
25-05-2007, 18:23
Data dodania czwartek 01 styczeń 1970 - 01:01:29

?? O_o

Albert44
25-05-2007, 19:20
Ale dużo sprężynek :) :) , aż kusi żeby rozebrać ;)

prz3mo
25-05-2007, 19:35
A ma ktos taka serwisówke, ale do D80 ? :)

ruffio
25-05-2007, 20:32
@dinox: To może wystaw torrenta?

szmyca
25-05-2007, 21:07
Robimy zawody? Kto szybciej rozłoży swoje D50 na części pierwsze i złoży tak, żeby działał :D Hehe

Może kto szybciej rozłoży i złoży dwa :)

Ciekawe kiedy go rozkrece...

arthx
25-05-2007, 21:13
zeby nie meczyc limitu na koncie dinoxa , jest na rapidshare:
http://rapidshare.com/files/33367428/Nikon_D50_Service_Manual.pdf.html

dinox
26-05-2007, 09:54
Wy to sie umiecie zorganizowac :D ...dobrze dobrze..... nikon tak ukrywa te manuale eehhhh

PS > Megazordon: ..... podrozuje w czasie :)

ozarek
26-05-2007, 10:14
...szalejecie w ciagu 30min 300 pobran..... ja na tym koncie mam 5gb limitu transferu na miesiac :)

Ściągnięte ;)

www.ozarek.jawnet.pl/rozne/NikonD50ServiceManual.zip wrzuciłem do siebie bo serwer bez limitów, już nie zjadajcie koledze cennych bajtów
:arrow: mod: niech ktoś dorzuci tego linka do pierwszego postu

Zink
26-05-2007, 21:23
Instrukcja fajna, dzięki :). Jakby coś mi się kiedyś popsuło (oby nie), to się może przydać, tylko szkoda, że do sporej ilości rzeczy są potrzebne dodatkowe narzędzia. Tak przy okazji: co to jest "crazy glue"? Jest wymieniony na ostatniej stronie...

koles
26-05-2007, 22:25
Mam podobnego pdfa do analogowego N50 / F50. Gdyby kogoś interesowało... (ok. 8MB). Raczej do pooglądania, bo konkurencji serwisowi chyba nie zrobimy, więc i o piractwie trudno mówić :)

Valwit
26-05-2007, 23:53
więc i o piractwie trudno mówić
wcale nie trudno. nie sadzę aby ktokolwiek z udostepniajacych plik mial zgode nikona na publikacje.

ruffio
27-05-2007, 00:22
[ciach] bo konkurencji serwisowi chyba nie zrobimy
Jakość i terminowość usług w serwisie nikona nie ma sobie równych.:mrgreen:

dinox
27-05-2007, 00:32
Skoro pojawila sie tak sugestia blokuje caly dzial serwisowek na stronie ... jezeli ktos cos bedzie potrzebowal to tylko PW

koles
28-05-2007, 16:43
wcale nie trudno. nie sadzę aby ktokolwiek z udostepniajacych plik mial zgode nikona na publikacje.
To prawda, ale miałem na myśli, że skoro w żaden sposób tej kopii nie wykorzystujemy poza obejrzeniem, to Nikon NIC nie traci. To formalnie nic nie zmienia, ale trochę uspokaja sumienie :)
No bo tym bardziej trzeba by zakazać przeglądania książek i czasopism w Empikach. Ktoś obejrzy i nie kupi, a gdyby widział tylko okładkę to może by kupił ... :)

Valwit
28-05-2007, 18:20
To prawda, ale miałem na myśli, że skoro w żaden sposób tej kopii nie wykorzystujemy poza obejrzeniem, to Nikon NIC nie traci. To formalnie nic nie zmienia, ale trochę uspokaja sumienie :)

całkiem jak filmy prawda?



No bo tym bardziej trzeba by zakazać przeglądania książek i czasopism w Empikach. Ktoś obejrzy i nie kupi, a gdyby widział tylko okładkę to może by kupił ... :)

jasne. ale spox. zwalam to na upały.

zreszta. nie widze sensu sie klocic. wszyscy wiemy jak jest i wsyzscy wiemy gdzie jakie pliki znalezc.

antonio
28-05-2007, 21:08
A czy możnaby prosic manual do D70s i D80?

koles
28-05-2007, 21:28
całkiem jak filmy prawda?
.... jasne. ale spox. zwalam to na upały..
Z tymi upałami masz rację. Z filmami chyba mniej, bo CELEM filmu jest jego obejrzenie, celem serwisówki co innego. Ale racja prawna jest po twojej stronie.
O kłótni nie ma mowy, a i temat nie na to forum.

P.S. Naprawdę STARAM się nie piratować :)

McSimus
02-06-2007, 15:39
Zarąbista lektura do poduszki ;) dzięki :)

Bonthyc
12-12-2007, 22:43
To prawda, ale miałem na myśli, że skoro w żaden sposób tej kopii nie wykorzystujemy poza obejrzeniem, to Nikon NIC nie traci.
Chyba że ktoś chcąc zaoszczędzić na serwisie sam jeszcze więcej popsuje :|, wtedy nikon zyska na tym :|

Edit:
Ale piękny ten nasz nikon bez ubrania :D Ta cała elektronika i układy scalone :D Zakochałem się! :)

elanek
21-12-2007, 21:01
Chyba że ktoś chcąc zaoszczędzić na serwisie sam jeszcze więcej popsuje :|, wtedy nikon zyska na tym :|


I powstana nowe wątki typu:
Rozkręciłem i złożyłem Nikonka, zostało mi trochę częsci, co zrobić?

szymony
21-12-2007, 21:03
I powstana nowe wątki typu:
Rozkręciłem i złożyłem Nikonka, zostało mi trochę częsci, co zrobić?
pralkę z kierunkowskazami.

VeeDee
29-12-2009, 18:14
Bardzo ciekawa rzecz, a są dostępne do D90?