PDA

Zobacz pełną wersję : Nawilżacz powietrza



Maly.Psikus
02-08-2016, 03:47
Ktoś używa nawilzacza elektrycznego powietrza ?
Jeśli tak to jaki macie i proszę od razu o opinie.

Myszowor
03-08-2016, 11:47
Moja żona używa, firmy no name, działanie ok, oddycha się lepiej, zwróć uwagę tylko na głośną pracę nawilżacza bo całą noc burczy toto.

LexMed
28-09-2016, 13:01
Sprawdź sobie jaką masz wilgoć w mieszkaniu.A później spróbuj nawilżać.Są domowe sposoby na nawilżanie,też dobre.

chwila
02-10-2016, 11:37
ja używam, jest super