Zobacz pełną wersję : Nawilżacz powietrza
Maly.Psikus
02-08-2016, 03:47
Ktoś używa nawilzacza elektrycznego powietrza ?
Jeśli tak to jaki macie i proszę od razu o opinie.
Myszowor
03-08-2016, 11:47
Moja żona używa, firmy no name, działanie ok, oddycha się lepiej, zwróć uwagę tylko na głośną pracę nawilżacza bo całą noc burczy toto.
Sprawdź sobie jaką masz wilgoć w mieszkaniu.A później spróbuj nawilżać.Są domowe sposoby na nawilżanie,też dobre.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.