Zobacz pełną wersję : szukam kontaktu z kimś kto był w Japonii i pomieszkiwał w hotelach
jak w temacie - musze kilku spraw sie dowiedziec a podstawowa to jakie wtyczki/gniazdka w hotelach są używane
Bo mam zakupione przejściowki ale z bolcem. Jeżeli w hotelach bedą wersje "oszczędnościowe" to będe w d....
https://en.wikipedia.org/wiki/Mains_electricity_by_country niemiecka wersja ma lepiej wtyczki pokazane https://de.wikipedia.org/wiki/L%C3%A4nder%C3%BCbersicht_Steckertypen,_Netzspannu ngen_und_-frequenzen
Dziękuję za zainteresowanie, ale chyba nie przeczytałeś dokladnie co napisałem.
Wiem o tych dwóch wersjach, własnei w tych 2 wersjach tkwi problem
Adaptery kosztuja pare ojronow- kupic wszystkie! (czyli 2) a tu wersja dla oszczednych https://www.amazon.de/Weltreise-Stecker-Adapter-jedes-Land-NB/dp/B00480MR86 お気をつけていらっして下さい。
Nie kupuję tylko dla siebie - jest tego troszke wiecej.
Z całym szacunkiem ale wolałbym porozmawiać z kimś kto tam był
2pompony
29-07-2016, 16:35
ale wolałbym porozmawiać z kimś kto tam był
A nie możesz napisać do hotelarza, gdzie masz rezerwację, a jeśli jest tych hoteli więcej, to do paru z nich? Chyba nikt nie będzie lepiej poinformowanyjak się sprawy mają pod tym względem i u nich konkretnie i w okolicy u konkurencji...
A nie możesz napisać do hotelarza, gdzie masz rezerwację, a jeśli jest tych hoteli więcej, to do paru z nich? Chyba nikt nie będzie lepiej poinformowanyjak się sprawy mają pod tym względem i u nich konkretnie i w okolicy u konkurencji...
To niezły pomysł - niestety nei ja załatwiam hotel.
Ale zacznę naciskać na odciski żeby wysłać maila...
barracuda
29-07-2016, 17:22
W hotelu w którym mieszkałem były wtyczki bez uziemienia, ale byłem tylko w jednym hotelu i nie wiem jak sytuacja wygląda w innych miejscach.
Ale wynika z tego, że lepiej mieć wtyczkę bez dodatkowego bolca.
Kojocisko
29-07-2016, 17:29
Byłem 20 dni w 2010 roku. Spotykałem tylko takie na dwa bolce.
czyli sytuacja zaczyna się klarować ...
Jutro mogę brata spytać był tam jakoś niedawno, jak masz inne pytania to spisz je tu
Czy ktoś tam filmował przy ichnim świetle?
Bo wyczytałem że maja i 50 i 60hz. O ile żarowe światło nie stanowi problemu, to wynalazki oświetleniowe mogą mieć znaczeni. Tu za przy klad niech posłuży muzeum narodowe. Ktoś zdecydował że można kupić światła o częstotliwości 63-67 Hz.... I to widac niestety...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.