Zobacz pełną wersję : Model RC
Koledzy, może kto doradzi, podpowie.
Potrzebuję kupić model auta RC. Koszt max 500 zł.
Kompletnie nie znam się na tym, na co zwracać uwagę itp. Auto dla syna (12 lat), ale i ja też sobie pośmigam ( o ile mi da) :)
Znalazłem coś takiego:
https://www.conrad.pl/Model-samochodu-RC-Reely-Micro-Dune-Fighter,-Bezszczotkowy,-2,4-GHz.htm?websale8=conrad&pi=1277094&ci=SHOP_AREA_19765_1202181
Nie wiem czy się nada, będzie odpowiednio trwały i mało problematyczny.
Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, podpowiedzi czy jakieś inne przykłady itp
Mając jako takie doświadczenie, powiem jedno. Musisz sprawdzic czy są dostępne części - TO PODSTAWA. Jeżeli nie ma ich łatwo dostępnych w wielu miejscach - rezygnujesz z danego produktu!!! Lepiej dołożyć i nie mieć potem problemów
Mając jako takie doświadczenie, powiem jedno. Musisz sprawdzic czy są dostępne części - TO PODSTAWA. Jeżeli nie ma ich łatwo dostępnych w wielu miejscach - rezygnujesz z danego produktu!!! Lepiej dołożyć i nie mieć potem problemów
To tak awaryjne są te zabawki??
Zakładałem, że grzebać przy tym nie trzeba za bardzo, poza przeczyszczeniem, nasmarowaniem tego i owego.
Chyba zatem skala 1:18 odpada. Dla 1:10 jest zdecydowanie większy wybór części.
Auto dla syna (12 lat), ale i ja też sobie pośmigam ( o ile mi da) :)
To powinno rozwiewać wszelkie twoje wątpliwości dotyczące potrzeby łatwo dostępnych części :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/129666027-2.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/129666027.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/123755067-2.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/123755067.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/123755081-2.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/123755081.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/04/129181310-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/129181310.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/160565158-2.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/160565158.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/160565211-2.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/160565211.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/07/123755076-2.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/123755076.jpg)
Bo znam wyrażenie "pośmigać" ;)
na jednym ze zdjęć kolegi jest bardzo dobry model, praktycznie niezniszczalny - Traxxas Slash
z czterech których używam, właśnie Slash psuje mi się najrzadziej-właściwie to tylko zębatki odbierające niszczę, ale to przez moje eksperymenty z przełożeniami :)
kwestia tylko, że za 500 zł to nie kupisz...
Ok już wiem o co chodzi :)
Nie chcę wydawać za dużo na zabawkę. Może mu się spodoba albo i nie. Na początek myślałem o czymś w miarę tanim i prostym.
Ok już wiem o co chodzi :)
Nie chcę wydawać za dużo na zabawkę. Może mu się spodoba albo i nie. Na początek myślałem o czymś w miarę tanim i prostym.
I za chwile okaże się że kupiłeś d50 i szkło 18-50 ale yongnuo czy jakoś tak...
Nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje http://rcservice.fm.interiowo.pl
kiedyś można było u nich tanio kupić używane modele Tamiya, Carson.
Do tego co sobota spotkanie na pobliskim torze :-)
Ok już wiem o co chodzi :)
Nie chcę wydawać za dużo na zabawkę. Może mu się spodoba albo i nie. Na początek myślałem o czymś w miarę tanim i prostym.
w tym hobby tak się nie da-tanio i prosto :), bo na dobrą sprawę te 500 zeta to Ci styknie, ale na .... ładowarkę i 2 akumulatory :)
Jeśli mogę coś doradzić-poszukaj na początek HPI Firestorma, za w/w budżet może coś znajdziesz, będzie pewnie na szczotce ale na początek wystarczy, a model też twardy jak diabli i z częsciami nie ma problemu
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.