PDA

Zobacz pełną wersję : Drukarnia/laboratorium fotograficzne w Krakowie?



aboutalithium
20-07-2016, 14:03
Hej,

Znajomy powiezial mi ze w Krakowie jest jedno z najnowoczesniejszych laboratoriow w Europie, gdzies w Podgorzu/Kazimierz? Ktos cos wie? :) Dzieki !
Tak, szukam czegos super do drukowania moich "arcydziel" ;)

stock
20-07-2016, 14:06
Czornyj tam szaleje :)

aboutalithium
20-07-2016, 14:50
Czornyj tam szaleje :)

A "tam" to gdzie dokladnie? :mrgreen:

R
20-07-2016, 15:01
w Krakowie... niewielkie miasto... w godzine mozna znalezc kazdego... :mrgreen:

sruba
21-07-2016, 16:29
w Krakowie... niewielkie miasto... w godzine mozna znalezc kazdego... :mrgreen:

No, naprawdę pomogłeś koleżance...

Nie kojarzę nazwy tego laboratorium, choć pamiętam, że przewijała się przez forum... Spróbuj może napisać do kolegi Czornyja na priv... Ewentualnie mogę polecić - już nie z Krakowa, ale Łodzi - pana Tomasza Fularskiego i jego firmę Estimo: https://pl-pl.facebook.com/Pracownia-unikatowej-oprawy-fotografii-137580329743488/ (https://pl-pl.facebook.com/Pracownia-unikatowej-oprawy-fotografii-137580329743488/), oprócz oprawy fotografii robi także najwyższej jakości wydruki.

aboutalithium
21-07-2016, 16:56
Hmm, czy to taki krakowski sekret? Ktos mnie wtajemniczy? Bardzo pilne, mury czekaja...
Dzieki za Lodz @srubaale lubie chodzic osobiscie do labo :) Ale zajrze na strone ;)

- - - - kolejny post - - - - - -

Zajrzalam i jest calkiem ciekawie, szukalam takze alternatyw co do pudelek i introligacji, wiec wielkie dzieki :lol:

sruba
21-07-2016, 20:13
No właśnie nie wiem, czemu to taka tajemnica się zrobiła... A z p. Fularskim z Estimo miałem kontakt osobiście, wykonywał dla mnie indywidualne (i mocno nietypowe) zamówienie - album wg mojego projektu. Wyszło znakomicie, potem zaliczyłem także warsztaty u niego (a w przyszłości zamierzam jeszcze kolejne). Przesympatyczny, kreatywny, kompetentny i znający się na swojej robocie człowiek.

Banderas
21-07-2016, 21:16
Jak byś chciała u Czornyja to podaję kontakt:
http://zarzadzaniebarwa.pl/wydruki-wielkoformatowe/

stock
22-07-2016, 08:18
na Podgórzu. Poza tym też siedzi w temacie. Wystarczy napisac :)

krecik231
22-07-2016, 17:57
Lab lab Kraków, chłopaki znają się na rzeczy ;)

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

jaś
05-08-2016, 10:02
robiłem kilka wydruków w lab lab potwierdzam znają się na rzeczy - wybierz się, dużo wydruków mają powieszonych na ścianie można zobaczyć jaki będzie efekt końcowy, czornyj też się zna - również robiłem, również polecam