Keek
14-07-2016, 15:38
Eksperymentalnie, na fejsbuku bo bloga juz nie ma. A i jakies nowe polubienia by sie przydaly.
O redakcyjnej ciemni. (https://www.facebook.com/164588980296731/photos/a.164593736962922.43938.164588980296731/1069976353091318/?type=3&theater)
Nieuzywajacy portali spolecznosciowych tez widza.
Nienawidzacych serdecznie przepraszam.
O redakcyjnej ciemni. (https://www.facebook.com/164588980296731/photos/a.164593736962922.43938.164588980296731/1069976353091318/?type=3&theater)
Nieuzywajacy portali spolecznosciowych tez widza.
Nienawidzacych serdecznie przepraszam.