PDA

Zobacz pełną wersję : O redakcyjnej ciemni



Keek
14-07-2016, 15:38
Eksperymentalnie, na fejsbuku bo bloga juz nie ma. A i jakies nowe polubienia by sie przydaly.
O redakcyjnej ciemni. (https://www.facebook.com/164588980296731/photos/a.164593736962922.43938.164588980296731/1069976353091318/?type=3&theater)
Nieuzywajacy portali spolecznosciowych tez widza.
Nienawidzacych serdecznie przepraszam.

ekonet
15-07-2016, 10:58
Fajne, ale za dużo przecinków. Jakaś przecinkomania się ostatnio szerzy jak zaraza. ;)
Spróbuję przebrnąć mimo tych przeszkód.

krolewicz
16-07-2016, 11:07
fajny tekst, zdjęcia od dawna oglądam

ja siedzę w tym biznesie od niedawna, chętnie bym w redakcji pochodził do ciemni ;)

Keek
16-07-2016, 12:16
ja siedzę w tym biznesie od niedawna, chętnie bym w redakcji pochodził do ciemni ;)

Niestety... Te czasy juz chyba nie wroca.