PDA

Zobacz pełną wersję : Torba..



xmaniekx
24-05-2007, 21:48
Witam..

Od kilku dni szukam torby do mojej D70s + obiektywów no i oczywiscie całe akcesoria typu ladowarka itp.. Tak oto zwracam sie do was z pytaniem czy nie znacie jakiejs duzej torby do 150zł?:)

Z góry dzieki za odpowiedz..

Pozdrawiam

PS. Oprocz obiektywów ze stopki chce aby w przyszlosci zmiescily sie jakies dwie inne małe stałki..

mir
24-05-2007, 22:03
Luki kupil bardzo fajna torbe Mekko dal cos 200zl ale naprawde warto, torba jest bardzo pakowna i solidnie wykonana. Jesli bedziesz chcial cos wiecej wiedziec to napisz do niego na pw.

Dyziek
24-05-2007, 22:13
Dorzuć troszkę i kup sobie Nova 3 AW (200zł) lub Nova 5 AW ( 270zł) kupisz raz i będziesz miał spokój:)

Jolania
24-05-2007, 22:23
A może to http://www.foto-bogutti.pl/product_info.php/cPath/287_289/products_id/1935 ? Ja nie narzekam i cena dość przyzwoita.

ksviper
24-05-2007, 22:34
Dorzuć troszkę i kup sobie Nova 3 AW (200zł) lub Nova 5 AW ( 270zł) kupisz raz i będziesz miał spokój:)

Nowa 3 AW będzie za mała, mam taką i po włożeniu D80+MB-D80 z kitem, obok SB-800, ładowarki, komplet zapasowych aku do SB i miejsca praktycznie nie ma, wejdzie jeszcze 50/1.8 ale to już koniec możliwości, no chyba że ja układać nie umiem :p

xmaniekx
24-05-2007, 22:35
Dorzuć troszkę i kup sobie Nova 3 AW (200zł) lub Nova 5 AW ( 270zł) kupisz raz i będziesz miał spokój:)

i chyba tak zrobie :) narazie ledwo sie mieszczę do system baga nikona :)

dzieki innym za pomoc :)

pozdrawiam

-malcoln-
24-05-2007, 23:08
JOLANI - a jakie wrażenia po dłuższym urzywaniu tej torby?? bo jej pakownośc i cena zachęcają:) chodzi mi o to czy szwy nie puszczają itd.

lucki
24-05-2007, 23:43
Mir30 Mirek wywołał mnie do tablicy, bierz Mekko reporter R1X, to podróbka domke, na allegro dałem za nią 240 zł. Bardzo pakowna, bez wodotrysków, ale nie wiem czy do końca życia będę musiał jeszcze ją zmienić na cos innego. Na prawdę polecam.

Gawronnek
24-05-2007, 23:48
wielka torba to nie wszystko, a jak sie z nią biega np. po plenerach, nie zawsze przecież trzeba brać wszystkie szkła

lucki
24-05-2007, 23:52
Przede wszystkim nie jest sztywna jak wiekszość, dopasowuje się do ciała.

Gawronnek
25-05-2007, 00:11
ja ma LowePro Reporter też ma ten plus że się do ciała dopasowuje, czekałem na te Mekko ale sie nie doczekałem w zeszłym roku, jednak z doświadczenia wiem że na więcej sprzętu to lepszy jest plecak, torba za duża i za ciężka nie jest wygodna, przeszkadza w robieniu zdjęć, a plecak ważył mi na zlocie 14 kg i było ok ;)
jednak każdy może mieć inne zdanie

tymancjo
26-05-2007, 21:44
Cześć,

Ja też borykałem się niedawno z wyborem jakiejś torby na zabawki.
Po szukaniu czytaniu i przeglądaniu postanowiłem zaryzykować i kupilem z alledrogo cos takiego
http://www.allegro.pl/item185460444_wielka_torba_na_sprzet_foto_szelki_m ocow_statywu.html

Używam od miesiąca, przeżyła kilka plenerow, rajd samochodowy i jak na razie jest super.
Zalety wypatrzone w akcji:
- szczelne zamki (na rajdzie szutrowym gdzie kurzu było co niemiara środek zapiętej torby pozostał "nienaruszony"
- wytrzymała (nie traktuję jej jakoś szczególnie ostrożnie i jak na razie zero obrażeń)
- ma paski do noszenia jak plecak (i o dziwo jest to całkiem wygodne!)
- pojemna jak diabli (2xbody, 4x szkła, ładowarka, ładowarka do akku, sb800,sb22, filtry kable i jeszcze nie full)
- można w miarę komfortowo operować (wymieniać szkła) mając torbę na ramieniu

jak na 150 PLN które wydałem to jestem naprawdę super zadowolony!

Jeszcze słowo komentarza: nie mam nic wspólnego ze sprzedawca i pisze to tylko dlatego, że jak sam szukałem info to nic o tych produktach nie znalazłem.

mam nadzieje, że komuś moje wypociny przydadzą.

pozdrawiam,
TymancjO