PDA

Zobacz pełną wersję : Zgubiłem zapasową baterię - potrzebuję zasilania okolice Zakopanego



arobak
11-07-2016, 07:20
Witam. Zaliczyłem mała wpadkę. Zabrałem na wypad w góry z rodziną D700 plus dwie naładowane baterie. Starczyłoby mi to na cały wypad, a więc nie zabrałem ładowarki. Pech chciał ze jedną baterię zgubiłem i zostałem bez zasilania.
Potrzebuje teraz pomocy - gdzie w okolicy Zakopanego mogę podładować baterię która mi została, lub gdzie kupię drugą baterię.

Ból straszny bo zostaje jeszcze dwa dni a aparat "zimny".
Zakwatetowani jesteśmy w Gliczarowie Górnym.

Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

smogg9
11-07-2016, 10:44
Witam,
ZAWSZE bierz ładowarkę ze sobą, ja biorę zawsze jak jadę na więcej niż jeden dzień, do tego jeszcze samochodowa w razie czego :D Wpisz w google maps w okolicy gdzie jesteś "sklep fotograficzny" czy "usługi fotograficzne". W Poroninie pokazuje jakiś "Moko. Usługi fotograficzne", może akurat Nikon i pozwoli podładować ;) A jak nie to Zakopane, tam znacznie więcej i może od razu kupisz drugą baterię ;) Wrzuć w google i podzwoń najpierw.

arobak
11-07-2016, 11:38
Problem rozwiązany. Usługa doładowania baterii w zakładzie foto na Krupówkach.

Wątek do zamknięcia.

Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

spiritus
11-07-2016, 11:50
Jakiś koszt poniosłeś? Tak na przyszłość aby wiedzieć ;)

Rafał_Sz
12-07-2016, 08:28
Wydaje mi się, że nawet Góral na Krupówkach nie weźmie za to pieniędzy. ;)

tomfoot
12-07-2016, 08:34
Wydaje mi się, że nawet Góral na Krupówkach nie weźmie za to pieniędzy. ;)

Zdziwisz się.

Rafał_Sz
12-07-2016, 08:35
Nie zabijaj we mnie ostatków wiary w ludzi. ;)

Zdebik
12-07-2016, 09:37
Znajac zycie, bateria sie znajdzie jak juz nie bedzie potrzebna.

arobak
18-07-2016, 22:53
8 zł

Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

Windi87
19-07-2016, 11:42
To nie tak źle jak 8zł zapłaciłeś. Paragon wystawili tobie czy tak na czarno to zrobili? Ja bym poszedł do jakiegoś pubu, lokalu itd. i się zapytał czy mają ładowarkę i czy mi podładują sprzęt.

stock
19-07-2016, 13:31
na bank w wielu klubach w zakopcu maja ładowarkę do Nikona :D :D heheh
z komórką to nie problem - z nikonem juz tak łatwo nie jest.
8zł brac za pomoc w potrzebie - co za dziadostwo :)

2pompony
19-07-2016, 14:41
Może była to jakaś wyjątkowo energochłonna bateria i góralowi o mało licznika nie urwało, dlatego wręcz musiał tyle podyktować?

stock
19-07-2016, 15:45
skoro taka cena to z pewnościa tak było :)
Teraz na takiej baterii z góralska moca to pewnie Nikon wali seriami po 60fpsów :0

arobak
21-07-2016, 23:04
Dostałem paragon za usługę :)

Zasadniczo byłem szczęśliwy i uważam to za dobre rozwiązanie.

Pan w salonie foto miał kilka ładowarek, był dobrze przygotowany.

Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

esperal
21-07-2016, 23:13
Przynajmniej autor wątku jest tutaj zadowolony.

spiritus
22-07-2016, 00:08
Przynajmniej autor wątku jest tutaj zadowolony.

Tez bys byl gdybys mial wybierac albo 8 zl albo 0 zdjec :p

Kurtz
24-07-2016, 01:45
8zł brac za pomoc w potrzebie - co za dziadostwo :)

Pomocy drogowej też tak mówisz jak "pomaga w potrzebie" ?

Nie rozumiem, wszystko chcielibyście za darmo, ale jak ktoś wasze zdjęcie chce za darmo, to już wielki problem. Ktoś świadczy określoną usługę i bierze za nią kasę, co w tym dziwnego? Nie musicie korzystać. Te 8PLN to nie jest żadna nierozsądna czy chora kwota, to mniej niż pudełko ptasiego mleczka na przecenie w tesco...