PDA

Zobacz pełną wersję : Ludzie z Poznania poszukiwai



wulisu
10-07-2016, 13:57
Szukam posiadaczy Nikona 180 2.8 z Poznania czy są tacy ? Z chęcią bym podjechał i podpiął to szkiełko pod swoje body w zamian mogę zaoferować N24 1.8G, N35 1.8G, N50 1.8G i 85 1.8G

leighadams
10-07-2016, 15:33
Jeżeli Ci się chce to zapraszam do leszna, 70km od poznania także nie jest źle.

wulisu
10-07-2016, 18:28
Jeżeli Ci się chce to zapraszam do leszna, 70km od poznania także nie jest źle.
Dzięki za zaproszenie kurczę gdybym miał więcej czasu pewnie bym podjechał ale w piątek wyjeżdżam już z Poznania :(

- - - - kolejny post - - - - - -

No nikoniarze nie ma Poznaniaków z tym szkiełkiem ? Zapraszam na piwko integracyjne z obiektywami w plenerze :wink: