Zobacz pełną wersję : Ludzie z Poznania poszukiwai
Szukam posiadaczy Nikona 180 2.8 z Poznania czy są tacy ? Z chęcią bym podjechał i podpiął to szkiełko pod swoje body w zamian mogę zaoferować N24 1.8G, N35 1.8G, N50 1.8G i 85 1.8G
leighadams
10-07-2016, 15:33
Jeżeli Ci się chce to zapraszam do leszna, 70km od poznania także nie jest źle.
Jeżeli Ci się chce to zapraszam do leszna, 70km od poznania także nie jest źle.
Dzięki za zaproszenie kurczę gdybym miał więcej czasu pewnie bym podjechał ale w piątek wyjeżdżam już z Poznania :(
- - - - kolejny post - - - - - -
No nikoniarze nie ma Poznaniaków z tym szkiełkiem ? Zapraszam na piwko integracyjne z obiektywami w plenerze :wink:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.