PDA

Zobacz pełną wersję : Na WWW, przewijanie myszą w pionie, działa w poziomie?



Keek
09-07-2016, 14:03
Kiedy chwalilem sie kiedys strona, ktos narzekal na poziome przewijanie zdjec. Ze ciezko przegladac, bo rolka myszy nie dziala w poziomie.
Ostatnio przypominialem sobie, ze wypadaloby to poprawic i poprawilem. Teraz wystarczy zakrecic, zeby suwalo sie na boki.
Nie mam myszy. Moge prosic o raport czy dziala? Na jakich przegladarkach/systemach? Link w stopce.

Borat1979
09-07-2016, 14:05
działa :)

B_Marcin
09-07-2016, 16:28
działa, chrome, osx