PDA

Zobacz pełną wersję : Podziękowania dla użytkownika GePe.



WojtehP
05-07-2016, 12:55
Chciałbym oficjalnie i bardzo podziękować GePe za bezinteresowną pomoc. Dziś do mnie dotarł Sony GPS. Bardzo bardzo dziękuję za pomoc. W dodatku cena była genialna !!





A co z tym GPS trakerem?
Zainteresowany jesteś nadal?
Sadziłem że chodzi o niego, zalicytowałem i kupiłem za 99pi plus 3.30 przesyłka co daje łączną kwotę 4.29 funta.


Kolega bez zbędnych ceregieli pomógł mi w zakupie w UK.

Dziękuję

stock
05-07-2016, 13:56
cieszymy się bardzo zarówno z odbiornika GPS jak i nowego watku który specjalnie załozyłes by nas o tym poinformować... Dżizas :D

amirez
05-07-2016, 17:10
Czepiacie się. Kolega chciał być miły, a Wy psujecie.

skarcity
06-07-2016, 08:43
Kolegom żal pupę ściska? Moim zdaniem jest dobrze gdy ktoś umie bezinteresownie pomóc, a ktoś umie za to podziękować. Autor napisał bardzo pozytywny post, a Wy syf robicie...

Pozdrawiam