PDA

Zobacz pełną wersję : Torba Think Tank Retrospective 7 pod D4, 3 szkła i laptop



kaefpe
01-07-2016, 10:32
Witam,

mam pytanie - czy ktoś z użytkowników forum miał styczność z Think Tank Retrospective 7 i jest w stanie potwierdzić,
czy zmieszczę w niej nowego MacBooka 12" + D4 z zapiętym 24-70mm oraz osobno 50mm + 12-24mm?

Interesuje mnie tylko Think Tank głównie ze względu na jakość(mam plecak Perception Pro) oraz na to że nie rzucają się tak w oko jak zwykłe torby foto.
Nie chcę natomiast szukać Retrospective 40, która na bank pomieści znacznie więcej, ponieważ jest zbyt duża dla mnie - ma być możliwie mała pod ten setup.

Pzdr,
Adam

markB
01-07-2016, 16:26
IMHO nie wciśniesz tam D4. Ja też w swoim czasie szukałem Think Tanka z tej serii do puszki z gripem + 24/70 + tablet 12.5 + parę innych rzeczy i skończyło się na Retrospective 40.

deep
01-07-2016, 16:47
Ja mam 20, tam wejdzie D4 z podpiętym 70-200 plus spokojnie dwa takie po bokach. Tablet wchodzi z tyłu w kieszonkę tyle że ja pchałem 10"

markB
01-07-2016, 17:01
No właśnie: albo puszka z gripem + tablet max 10, albo puszka bez gripa + lapek powyżej 10". Takie są te Retrospectivy. Oprócz tych największych.

cz4rnuch
01-07-2016, 17:05
IMHO nie wciśniesz tam D4. Ja też w swoim czasie szukałem Think Tanka z tej serii do puszki z gripem + 24/70 + tablet 12.5 + parę innych rzeczy i skończyło się na Retrospective 40.
Na stronie TT jako przykład podają właśnie D4 z 24-70 plus cośtam. Zewnętrzna kieszeń teoretycznie powinna pomieścić MB12 bo podają tam właśnie takie rozmiary jakie ma jabłuszko ale osobiście wolałbym sprawdzić bo np u mnie w retro 10 z tyłu nie mieści mi się nawet 11 cali od MSoftu (co nie powinno dziwić bo kieśnia jest nieco mniejsza) ale najgorsze jest to, ze jak juz coś w nią wepchnę to torba robi się bardzo niewygodna. Choć podobno w nowych R7 troche to poprawili.

markB
01-07-2016, 17:25
Dla Retrospective 7 jako standard podają: Standard DSLR (np. Nikon D810 bez gripa).

cz4rnuch
01-07-2016, 17:51
Faktycznie, z R10 mi się pomyliło.

deep
01-07-2016, 18:44
jakby co, to mogę zmierzyć kieszeń w R20

kaefpe
01-07-2016, 18:53
Pozostaje jeszcze opcja noszenia body z 50-tką w innej pozycji ? ale to pół środki..