Zobacz pełną wersję : Proszę o inspirację!
staszekkam
22-06-2016, 15:32
Mam prośbę - z okazji przejścia na emeryturę chcemy dać w prezencie miłośnikowi lasu i zwierzyny leśnej wyjątkową, niepowtarzalną odbitkę zdjęcia o wspomnianej tematyce, odpowiednio oprawioną itd. Czy możecie polecić fotografów\portale, gdzie można by takowe zdjęcie zamówić? Nie chodzi o serwis stockowy, ale np. stronę dobrego fotografa, który sprzedaje wysokiej jakości, numerowane odbitki wybranych zdjęć.
Z góry dziękuję :)
Jak dobrze zaplacisz to przejde sie do lasu a i nawet podpisze odbitke. Jesli sypniesz zdrowo, oddam prawa autorskie do zdjecia.
Jesen sprzedal zdjecie ziemniaka za milion dolarow, mi wystarczy pare tysiecy.
Rafał_Sz
22-06-2016, 18:13
Mam prośbę - z okazji przejścia na emeryturę chcemy dać w prezencie miłośnikowi lasu i zwierzyny leśnej wyjątkową, niepowtarzalną odbitkę zdjęcia o wspomnianej tematyce, odpowiednio oprawioną itd. Czy możecie polecić fotografów\portale, gdzie można by takowe zdjęcie zamówić? Nie chodzi o serwis stockowy, ale np. stronę dobrego fotografa, który sprzedaje wysokiej jakości, numerowane odbitki wybranych zdjęć.
Z góry dziękuję :)
Popatrz w naszej forumowej galerii. Jeśli coś Ci wpadnie w oko, napisz do autora. Myślę, że dojdziecie do porozumienia. ;) Jeśli chodzi o wykwintną jakość odbitki (wydruku), to kolega Czornyj jest mocno w temacie.
staszekkam
23-06-2016, 11:23
Jak dobrze zaplacisz to przejde sie do lasu a i nawet podpisze odbitke.
Zlecenie niestety odpada, bo zdjęcie musi zaakceptować z 12 osób :roll: Muszę przedstawić gotowe propozycje.
- - - - kolejny post - - - - - -
Proponuję serwis 500px.
Dziękuję za ciekawą propozycję, chociaż na pierwszy rzut oka to taki drogi serwis stockowy. Ale zdjęcia mają ładne :-)
Na 500px mozna znalezc duzo dobrych prac, moja propozycja byla zartem ;).
staszekkam
23-06-2016, 11:23
Popatrz w naszej forumowej galerii.
Popatrzę, jak tylko znajdę trochę czasu...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.