thekrycha
15-06-2016, 15:33
Witajcie,
Jakoś w marcu wziąłem udział w zbiórce kasy na operację dla chorego Emila https://www.siepomaga.pl/emil.
Dziś rano, otrzymałem maila od jego mamy, z prośbą o ponowne wsparcie ... zbiórka kończy się dzisiaj (15 czerwca), a jeszcze rano brakowało, 1,5 mln złociszy ... teraz już tylko 0,7 mln ... Ludzie mają wielkie serca !!! :D
Mimo wszystko jeszcze trochę brakuje, dlatego jeśli macie możliwość i ochotę wesprzyjcie proszę tego malca.
Ku chwale !!!
P.S. Jeśli kogoś uraziłem, sugestią bądź nagabywaniem z góry przepraszam.
Jakoś w marcu wziąłem udział w zbiórce kasy na operację dla chorego Emila https://www.siepomaga.pl/emil.
Dziś rano, otrzymałem maila od jego mamy, z prośbą o ponowne wsparcie ... zbiórka kończy się dzisiaj (15 czerwca), a jeszcze rano brakowało, 1,5 mln złociszy ... teraz już tylko 0,7 mln ... Ludzie mają wielkie serca !!! :D
Mimo wszystko jeszcze trochę brakuje, dlatego jeśli macie możliwość i ochotę wesprzyjcie proszę tego malca.
Ku chwale !!!
P.S. Jeśli kogoś uraziłem, sugestią bądź nagabywaniem z góry przepraszam.