PDA

Zobacz pełną wersję : Nikoniarze dla Emila - SiePomaga.pl



thekrycha
15-06-2016, 15:33
Witajcie,

Jakoś w marcu wziąłem udział w zbiórce kasy na operację dla chorego Emila https://www.siepomaga.pl/emil.

Dziś rano, otrzymałem maila od jego mamy, z prośbą o ponowne wsparcie ... zbiórka kończy się dzisiaj (15 czerwca), a jeszcze rano brakowało, 1,5 mln złociszy ... teraz już tylko 0,7 mln ... Ludzie mają wielkie serca !!! :D

Mimo wszystko jeszcze trochę brakuje, dlatego jeśli macie możliwość i ochotę wesprzyjcie proszę tego malca.

Ku chwale !!!

P.S. Jeśli kogoś uraziłem, sugestią bądź nagabywaniem z góry przepraszam.

Archibald6803
15-06-2016, 22:21
coś tam sie dołożyłem ........

thekrycha
16-06-2016, 07:11
coś tam sie dołożyłem ........
Git [emoji106]

Jeszcze wczoraj udało się zebrać całą sumę, a nawet więcej [emoji2]