PDA

Zobacz pełną wersję : Co się stało tym zdjęciom?



PiKa
13-06-2016, 22:03
Zerknijcie na https://www.facebook.com/Niepolomice/photos/?tab=album&album_id=1205638019454592
Co im jest? Wysokie ISO? Ktoś dodał ziarno? Duża kompresja?

rabbitzzz
14-06-2016, 05:36
Strona niedostępna

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

PiKa
14-06-2016, 07:34
Rzeczywiście, chyba trzeba być zalogowanym. Nic na to nie poradzę...

kashpir
14-06-2016, 07:57
IMO zbyt silna kompresja jpg'a je zjadła.

ksh
14-06-2016, 09:39
Malutkie i duża kompresja.

GonzoG
14-06-2016, 10:01
Ja bym zaryzykował stwierdzenie, że brak umiejętności lub wiedzy je zjadł. Mnie to wygląda na nieudolną obróbkę albo nieudolne zmniejszanie.