Zobacz pełną wersję : Co się stało tym zdjęciom?
Zerknijcie na https://www.facebook.com/Niepolomice/photos/?tab=album&album_id=1205638019454592
Co im jest? Wysokie ISO? Ktoś dodał ziarno? Duża kompresja?
rabbitzzz
14-06-2016, 05:36
Strona niedostępna
Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
Rzeczywiście, chyba trzeba być zalogowanym. Nic na to nie poradzę...
IMO zbyt silna kompresja jpg'a je zjadła.
Malutkie i duża kompresja.
Ja bym zaryzykował stwierdzenie, że brak umiejętności lub wiedzy je zjadł. Mnie to wygląda na nieudolną obróbkę albo nieudolne zmniejszanie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.