PDA

Zobacz pełną wersję : Co zrobić ze starym kompaktem Fuji F31fd?



smogg9
13-06-2016, 12:53
Witam,

Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły co można zrobić fajnego ze starym kompaktem Fujifilm F31fd? Działa, wszystko z nim ok. Nie chcę oddawać, może ktoś ma jakieś pomysły jak go wykorzystać ciekawie? :)
Piszcie cokolwiek Wam wpadnie do głowy.

Zelber
13-06-2016, 13:24
Timelapsy?

jasin
14-06-2016, 10:28
Jak masz dzieci to daj im, może je wciągnie fotografia.

moshica
14-06-2016, 12:11
Zaadaptować do drona ? Co prawda dzisiejsze kamerki mają więcej pix, ale takie aparaty tez mogłby być w tym temacie wykorzystane, ze zdalnym wyzwalaniem migawki.