dawidvq1
11-06-2016, 09:03
Witam
Na początku dodam że używałem opcji szukaj lecz nie znalazłem konkretnego wyniku.
Chciałbym się dowiedzieć jak sprawdza się pierscienie posrednie razem z sigma 50 1.4, czy nie jest za szeroki obiektyw itp . Moje body to nikon d7200
Chcialbym kupić obiektyw makro lecz na początek chce sprawdzić czy taki sposób fotografia będzie mnie interesować
PS.
Jeśli macie dla mnie jakieś porady, na co zwrócić uwagę w fotografii makro to proszę pisać;)
Pozdrawiam
Na początku dodam że używałem opcji szukaj lecz nie znalazłem konkretnego wyniku.
Chciałbym się dowiedzieć jak sprawdza się pierscienie posrednie razem z sigma 50 1.4, czy nie jest za szeroki obiektyw itp . Moje body to nikon d7200
Chcialbym kupić obiektyw makro lecz na początek chce sprawdzić czy taki sposób fotografia będzie mnie interesować
PS.
Jeśli macie dla mnie jakieś porady, na co zwrócić uwagę w fotografii makro to proszę pisać;)
Pozdrawiam