PDA

Zobacz pełną wersję : Zakupy na eBay.pl - Jak sie płaci?



waldek
09-06-2016, 11:19
Może to głupie pytanie ale jak się płaci na polskim eBay-u?

Towar jest z Francji.
Pokazuje przeliczenie euro na polskie złotówki.
Jak wylicytuję i przejdę do mojego banku żeby zapłacić to pobierze mi :

1. Tą kwotę w złotówkach?
2. Przewalutuje według kursu bankowego wartość towaru na euro?

Matt.
09-06-2016, 12:54
Najprawdopodobniej pobierze kwote w zlotowkach taka jak pokazuje eBay

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

jurkarol
09-06-2016, 12:57
do tego oplate za przelew zagraniczny z Twojej strony chyba ze sprzedawca się zgodzi na shared ;;)

TOP67
09-06-2016, 13:07
Najprościej i najbezpieczniej zapłacić paypallem. A co do niego podepniesz, to już Twoja decyzja. Również sposób przewalutowania. Ja mam tam karty w każdej walucie z kantor alior i kupuję po wybranym kursie.

waldek
09-06-2016, 17:21
Najprościej i najbezpieczniej zapłacić paypallem. A co do niego podepniesz, to już Twoja decyzja. Również sposób przewalutowania. Ja mam tam karty w każdej walucie z kantor alior i kupuję po wybranym kursie.

Dziękuję za informację. Wątek można przesunąć do archiwum.