Zobacz pełną wersję : Zakupy na eBay.pl - Jak sie płaci?
Może to głupie pytanie ale jak się płaci na polskim eBay-u?
Towar jest z Francji.
Pokazuje przeliczenie euro na polskie złotówki.
Jak wylicytuję i przejdę do mojego banku żeby zapłacić to pobierze mi :
1. Tą kwotę w złotówkach?
2. Przewalutuje według kursu bankowego wartość towaru na euro?
Najprawdopodobniej pobierze kwote w zlotowkach taka jak pokazuje eBay
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
jurkarol
09-06-2016, 12:57
do tego oplate za przelew zagraniczny z Twojej strony chyba ze sprzedawca się zgodzi na shared ;;)
Najprościej i najbezpieczniej zapłacić paypallem. A co do niego podepniesz, to już Twoja decyzja. Również sposób przewalutowania. Ja mam tam karty w każdej walucie z kantor alior i kupuję po wybranym kursie.
Najprościej i najbezpieczniej zapłacić paypallem. A co do niego podepniesz, to już Twoja decyzja. Również sposób przewalutowania. Ja mam tam karty w każdej walucie z kantor alior i kupuję po wybranym kursie.
Dziękuję za informację. Wątek można przesunąć do archiwum.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.