PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica kulowa do velbon 7000.



faust1985
07-06-2016, 20:18
Witam.
Zakupiłem ostatnio dość okazyjnie satatyw velbon DV-7000 z głowicą oryginalną, statyw bardzo mi się spodobał, dość spory ale mnie to tak nie przeszkadza. Chciałem się doradzić kolegów jaką głowicę kulową do zdjęć z czasem 30s+ polecacie?
Mam oprócz tego statyw manfrott be-free wiec jestem "na płytce PL200", ale nie jestem zafiksowany na utrzymaniu tego systemu. Myślę o jakiejś używanej, bo ogólnie nie chciałbym wydawać dużej sumy, ale potrzebuję czegoś stabilnego. Jakieś pomysły? Namiary?
Pozdrawiam.

rabbitzzz
07-06-2016, 21:03
Duża suma to pojęcie względne. Dla jednego 200zl to dużo a drugiego 2000zl. Sprecyzuj i co ma być powieszone na niej. Nikon 1 czy np d7xxx z s150-600?

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

faust1985
07-06-2016, 21:17
Będą na nim wisieć różne rzeczy. Na dziś D5200 z różnym osprzętem, najcięższy to vivitar 200 3,5 na pierścieniach macro, ale chcę mieć zapas na przyszłość, żeby nie kupować trzy razy.
Moja kwota to właśnie około max 200-300 za używkę, fajnie by było upolować coś takiego jak MANFROTTO MHXPRO-BHQ2, albo najlepiej czegoś z poziomicą.