faust1985
07-06-2016, 20:18
Witam.
Zakupiłem ostatnio dość okazyjnie satatyw velbon DV-7000 z głowicą oryginalną, statyw bardzo mi się spodobał, dość spory ale mnie to tak nie przeszkadza. Chciałem się doradzić kolegów jaką głowicę kulową do zdjęć z czasem 30s+ polecacie?
Mam oprócz tego statyw manfrott be-free wiec jestem "na płytce PL200", ale nie jestem zafiksowany na utrzymaniu tego systemu. Myślę o jakiejś używanej, bo ogólnie nie chciałbym wydawać dużej sumy, ale potrzebuję czegoś stabilnego. Jakieś pomysły? Namiary?
Pozdrawiam.
Zakupiłem ostatnio dość okazyjnie satatyw velbon DV-7000 z głowicą oryginalną, statyw bardzo mi się spodobał, dość spory ale mnie to tak nie przeszkadza. Chciałem się doradzić kolegów jaką głowicę kulową do zdjęć z czasem 30s+ polecacie?
Mam oprócz tego statyw manfrott be-free wiec jestem "na płytce PL200", ale nie jestem zafiksowany na utrzymaniu tego systemu. Myślę o jakiejś używanej, bo ogólnie nie chciałbym wydawać dużej sumy, ale potrzebuję czegoś stabilnego. Jakieś pomysły? Namiary?
Pozdrawiam.