majestickrk
31-05-2016, 22:06
Cześć,
co prawda sprawa nie dotyczy korpusu Nikona tylko Olympusa 4/3 EM-5, ale może w Nikonach spotkaliście się z podobnym problemem. Mam nadzieję, że nie nadużywam Waszej grzeczności.
Przechodząc do sedna sprawy. Zakupiłem dzisiaj pierścienie pośrednie do EM-5 firmy Fotga ( http://www.fotoplus.pl/obiektywy/kon...mpus-Micro-4-3 ) i założyłem je do korpusu i podpiąłem najpierw 75-300mm a potem 35mm panasonica. W obydwu przypadkach ekran nie wyświetlał żadnego obrazka, było ciemno. AF ustawiony na MF a pokrętełko na M. Czy ktoś z Was wie co jest nie tak? Czy dobiera złe ustawienia czy pierścienie zepsute?
Pozdrawiam i bardzo proszę o wszelkie sugestię.
Michał
co prawda sprawa nie dotyczy korpusu Nikona tylko Olympusa 4/3 EM-5, ale może w Nikonach spotkaliście się z podobnym problemem. Mam nadzieję, że nie nadużywam Waszej grzeczności.
Przechodząc do sedna sprawy. Zakupiłem dzisiaj pierścienie pośrednie do EM-5 firmy Fotga ( http://www.fotoplus.pl/obiektywy/kon...mpus-Micro-4-3 ) i założyłem je do korpusu i podpiąłem najpierw 75-300mm a potem 35mm panasonica. W obydwu przypadkach ekran nie wyświetlał żadnego obrazka, było ciemno. AF ustawiony na MF a pokrętełko na M. Czy ktoś z Was wie co jest nie tak? Czy dobiera złe ustawienia czy pierścienie zepsute?
Pozdrawiam i bardzo proszę o wszelkie sugestię.
Michał