bartekm636
31-05-2016, 14:12
Witam serdecznie :) Przyszedł czas by na wakacje wybrać jakiegoś bezlusterkowca. Tak, jak w tytule tematu ma on służyć zarówno do robienia zdjęć, jak i filmowania.
Z tego co wyczytałem to przy takich założenia Fuji raczej odpada, a Olympus jest gorszy od Panasonica, więc wytypowałem te dwa modele.
Doradźcie, który aparat Wy byście wybrali i dlaczego. Z góry dzięki na pomoc i mam nadzieję, że wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja :)
Z tego co wyczytałem to przy takich założenia Fuji raczej odpada, a Olympus jest gorszy od Panasonica, więc wytypowałem te dwa modele.
Doradźcie, który aparat Wy byście wybrali i dlaczego. Z góry dzięki na pomoc i mam nadzieję, że wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja :)