PDA

Zobacz pełną wersję : A6000 VS Lumix GX7 bezlusterkowiec do zdjęć i filmowania



bartekm636
31-05-2016, 14:12
Witam serdecznie :) Przyszedł czas by na wakacje wybrać jakiegoś bezlusterkowca. Tak, jak w tytule tematu ma on służyć zarówno do robienia zdjęć, jak i filmowania.
Z tego co wyczytałem to przy takich założenia Fuji raczej odpada, a Olympus jest gorszy od Panasonica, więc wytypowałem te dwa modele.
Doradźcie, który aparat Wy byście wybrali i dlaczego. Z góry dzięki na pomoc i mam nadzieję, że wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja :)

GonzoG
31-05-2016, 14:44
a6000 ma fazowy AF, który trochę lepiej się sprawdza.
GX7 nie przegrzewa się tak jak a6000 (w gorące dni 3-4 minuty filmowania i potrafi się wyłączyć).

bartekm636
31-05-2016, 15:26
A co sądzisz o jakości? Czy czuć tą różnicę między APSC, a M4/3? :)

Michu
01-06-2016, 10:25
a6000 ma fazowy AF, który trochę lepiej się sprawdza.

https://www.youtube.com/watch?v=TB1sGrrWZEI

Tak po prawdzie to cokolwiek wybierzesz, będziesz zadowolony. Sprawdź, która oferta szkieł bardziej Cię przekonuje / w co łatwiej (taniej) będzie Ci się wyposażyć .