PDA

Zobacz pełną wersję : co to za uchwyt/mount?



Carlos_lo
28-05-2016, 18:49
czesc,
vivitar 75-205, 3.8, MC, dokupilem do tego adapter, ale nie bangla;) mial byc MC, widze ze jest MD, ale teraz zwatpilem czy to jest minoltowy
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/b22d9a90a0c0791d35627737b85740ac-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160528/b22d9a90a0c0791d35627737b85740ac.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/aea1c9263a0666dbf19a829d511b4828-1.jpg
źródło (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160528/aea1c9263a0666dbf19a829d511b4828.jpg)
w zwiazku z tym pytanie topikowe bo zwatpilem...


--------
no signature

ksh
28-05-2016, 19:07
Vivitar jest MC czyli ma powłoki na szkłach, a bagnet to Olympus OM, świetne szkło, identyczny jest Kiron.

Carlos_lo
28-05-2016, 19:21
czyli to sie nada? https://www.ebay.co.uk/itm/351616576429 ; dziekuje za szybka odpowiedz


--------
no signature

GonzoG
29-05-2016, 02:53
To co podałeś z aukcji, to wymienna dupka. Czy będzie pasować - możliwe.

Adapter będzie dość gruby i jeśli obiektyw ma służyć do czegoś więcej niż makro, to musi mieć soczewkę. Inaczej maksymalna odległość ostrzenia będzie w cm.

Carlos_lo
29-05-2016, 10:35
no wlasnie, martwia mnie te wystajace czesci od sterowania przyslona, poszukam opisu jak dziala, chyba ze ktos juz to przerabial i moze sie podzielic info :)


--------
no signature