krzysiekA2
27-05-2016, 23:37
Używałem całej masy różnych filtrów, ale pierwszy raz kupiłem b+w xs-pro nano uv.
Filtr przyszedł upaćkany, ma kropki i smugi. Nie schodzi to dziadostwo. Filtr czyści się świetnie jeśli nie oczekuje się usunięcia tych maziaków.
Ktoś tak miał z xs-pro?
Mam wrażenie, że ubrudzenia są jakimś cuadem w środku (?). Izopropanol i przeróżne szmatki nie skutkują. Co więcej po zastosowaniu sugerowanych mailowo przez producenta środków (bibułki + płyn) powstały rysy.
O dziwo zdaje się to nie pogarszać obrazu nawet przy słońcu ostro padającym na filtr.
W sumie się tym nie przejmuję, ale niesmak pozostaje. Planuję zakupy, min. nowy duży polar. Z faworyta b+w spadło znacznie.
Filtr przyszedł upaćkany, ma kropki i smugi. Nie schodzi to dziadostwo. Filtr czyści się świetnie jeśli nie oczekuje się usunięcia tych maziaków.
Ktoś tak miał z xs-pro?
Mam wrażenie, że ubrudzenia są jakimś cuadem w środku (?). Izopropanol i przeróżne szmatki nie skutkują. Co więcej po zastosowaniu sugerowanych mailowo przez producenta środków (bibułki + płyn) powstały rysy.
O dziwo zdaje się to nie pogarszać obrazu nawet przy słońcu ostro padającym na filtr.
W sumie się tym nie przejmuję, ale niesmak pozostaje. Planuję zakupy, min. nowy duży polar. Z faworyta b+w spadło znacznie.