PDA

Zobacz pełną wersję : Coolpix 5700-zdjęcia w "ruchu"



Krzysiek J.
02-09-2005, 20:42
Cześć -jestem pierwszy raz na forum.Od niedawna mam Coolpixa 5700.
Mam pytanie-jak ustawić parametry w menu żeby robić zdjęcia w ruchu?
Z góry dzięki za pomoc!

Pinki
03-09-2005, 00:10
Malo takich zdjec probowalam ale zasady pewnie takie same jak w innych kompaktach.
Moze pomoc w niektorych sytuacjach ustawienie ostrosci na continuus to troche
przyspieszy AF i na pewno pomoze przestawienie migawki na szybka (Quick reponse).
U mnie w 8800 bardzo przyspiesza reakcje a 5700 tez ma taka opcje.


Pozdrawiam i zycze fajnych fotek

Krzysiek J.
03-09-2005, 08:06
Dzięki będę próbował coś "wymodzić"!

Damianek
06-09-2005, 12:27
Niestety brakuje w coolpixach wykonywania zdjec jeden po drugim, bo za kazdym razem trzeba czekac az zapisze na karte :( dla mnie zenada:(

wyrwiflak
12-09-2005, 11:00
Niestety brakuje w coolpixach wykonywania zdjec jeden po drugim, bo za kazdym razem trzeba czekac az zapisze na karte :( dla mnie zenada:(

nie do konca rozumiem? ze niby nie maja trybu zdjec seryjnych? oczywiscie ze maja!!

wielokrotnie korzystam z tej funkcji wiec jestem pewien na 100% ze istnieje - co do zapisywania to robi to po skonczeniu serii/zapelnieniu bufora

do klikania szybkich fotek przydaje sie wlaczony AF-Continous i wlasnie robienie seriami bo tym aparatem zrobic cos fajnego w ruchu pojedynczej fotce to wielka sztuka

no i akumulatorki na podoredziu polecam bo 5700 to doskonaly pozaracz pradu ;)

powerfactorx
30-09-2005, 22:03
a ja gdy miałem jeszcze Canona G5 wyłączałem AF i ustawiałem przysłonę na 5,6 i manulanie odległość chyba na 2,5m - przy tych ustawieniach obiektyw ostrzył od 1,5m do nieskończoności. Polecam google i hasło - odległość hiperfokalna

tomekdomek
02-11-2005, 00:26
Niestety brakuje w coolpixach wykonywania zdjec jeden po drugim, bo za kazdym razem trzeba czekac az zapisze na karte :( dla mnie zenada:(

Jak nie ustawisz to nie będzie. Oczywiście że mają. C4500 robi 5 fotek w serii w pełnej rozdzielczości z kompresją jpg a potem zrzuca z bufora do pamięci karty.


Pozdrawiam.