PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga! Skradziono Nikon d3100 i 55-300!



ASAHI
20-05-2016, 22:28
Witajcie, moim znajomym, wspaniałym ludziom kochającym psy i fotografię skradziono w sobotę w Stargardzie na terenie kempingu Nikona D3100 o numerze seryjnym 7794583 wraz z Nikkorem 55-300 nr 2347312.
Jeśli ktoś wypatrzy na alle, olx itp bardzo proszę o pilny kontakt.

https://www.facebook.com/bartek.urbanik.18
Powyżej opis zdarzenia.

urban064
20-05-2016, 22:43
Dziękuję ogromnie za pomoc. Z naszych ustaleń wynika, że aparat zmienił właściciela w sobotę 14.05.2016 między godziną 19 a 21. Ktoś, korzystając z zamieszania, niepostrzeżenie wyniósł aparat w czarnej torbie. Staramy się ściągnąć jak najwięcej zdjęć z tych godzin, być może gdzieś uda się zobaczyć złodzieja.

skarcity
21-05-2016, 09:15
Oczywiście współczuję straty finansowej, ale może warto znaleźć pozytywy tej sytuacji - jest okazja do kupna lepszego sprzętu :-)

wunat
21-05-2016, 12:51
No comment...

urban064
21-05-2016, 17:28
Oczywiście współczuję straty finansowej, ale może warto znaleźć pozytywy tej sytuacji - jest okazja do kupna lepszego sprzętu :-)

Budżet nie uwzględnia zakupu nowego, sezon wystawowy w pełni... Ten zestaw doskonale sprawdzał się przy psach i byliśmy z niego bardzo zadowoleni.

ASAHI
21-05-2016, 22:43
Mam nadzieję, że mimo wszystko sprzęt się odnajdzie...

skarcity
20-06-2016, 15:17
Budżet nie uwzględnia zakupu nowego, sezon wystawowy w pełni... Ten zestaw doskonale sprawdzał się przy psach i byliśmy z niego bardzo zadowoleni.,
Jeśli sezon w pełni, to tym bardziej nie ma co czekać z zakupem. Mam nadzieję, że się mylę, ale wydaje mi się, że jest mała szansa na odzyskanie sprzętu. Niestety nie jesteś pierwszą ani ostatnią ofiarą złodziei. Trzeba żyć dalej.

Pozdrawiam.