Zobacz pełną wersję : Uwaga! Skradziono Nikon d3100 i 55-300!
Witajcie, moim znajomym, wspaniałym ludziom kochającym psy i fotografię skradziono w sobotę w Stargardzie na terenie kempingu Nikona D3100 o numerze seryjnym 7794583 wraz z Nikkorem 55-300 nr 2347312.
Jeśli ktoś wypatrzy na alle, olx itp bardzo proszę o pilny kontakt.
https://www.facebook.com/bartek.urbanik.18
Powyżej opis zdarzenia.
urban064
20-05-2016, 22:43
Dziękuję ogromnie za pomoc. Z naszych ustaleń wynika, że aparat zmienił właściciela w sobotę 14.05.2016 między godziną 19 a 21. Ktoś, korzystając z zamieszania, niepostrzeżenie wyniósł aparat w czarnej torbie. Staramy się ściągnąć jak najwięcej zdjęć z tych godzin, być może gdzieś uda się zobaczyć złodzieja.
skarcity
21-05-2016, 09:15
Oczywiście współczuję straty finansowej, ale może warto znaleźć pozytywy tej sytuacji - jest okazja do kupna lepszego sprzętu :-)
urban064
21-05-2016, 17:28
Oczywiście współczuję straty finansowej, ale może warto znaleźć pozytywy tej sytuacji - jest okazja do kupna lepszego sprzętu :-)
Budżet nie uwzględnia zakupu nowego, sezon wystawowy w pełni... Ten zestaw doskonale sprawdzał się przy psach i byliśmy z niego bardzo zadowoleni.
Mam nadzieję, że mimo wszystko sprzęt się odnajdzie...
skarcity
20-06-2016, 15:17
Budżet nie uwzględnia zakupu nowego, sezon wystawowy w pełni... Ten zestaw doskonale sprawdzał się przy psach i byliśmy z niego bardzo zadowoleni.,
Jeśli sezon w pełni, to tym bardziej nie ma co czekać z zakupem. Mam nadzieję, że się mylę, ale wydaje mi się, że jest mała szansa na odzyskanie sprzętu. Niestety nie jesteś pierwszą ani ostatnią ofiarą złodziei. Trzeba żyć dalej.
Pozdrawiam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.