PDA

Zobacz pełną wersję : Drukowanie odbitek



grupaoem
16-05-2016, 11:12
Witajcie. Mam małe do Was pytanko. Co polecicie do drukowania odbitek?

Myślałem nad espon surelab d700 ale tak patrząc na koszty wydruku netto to są dość spore bo za 10x15 wychodzi mniej więcej 37 gr, a za 15x21 w granicach 80gr.
Co o tym sądzicie? Może polecicie coś innego?

Mam dość roboty przy odbitkach i zależy mi na tym, żeby jakość była dość dobra a cena za odbitkę jak najniższa :D wiem, że dużo wymagam ale może da radę coś wymyśleć. Budżet w granicach 15 000zł.

rlat
16-05-2016, 17:11
Poczytaj, kiedyś o tym dyskutowaliśmy
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=237503&highlight=minilab