Umbra
06-05-2016, 20:44
Hej!
Z pierwszych wydruków z tego Epsona byłem bardzo zadowolony. Po dwóch dniach wydrukowałem kolejne zdjęcia. Dało się już zauważyć niewielkie pasy na wydruku (coś jak banding). Dzisiaj po kilku miesiącach postanowiłem wydrukować kilka zdjęć z ostatniej wycieczki w góry. Zdjęcia wychodzą w zebrę. O co chodzi? Używam papieru Kodaka, jeśli ma to jakieś znaczenie. Drukowałem przez LR i PS. Program Epsona nie chce mi działać na W10.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/problem-1.jpg
źródło (https://gombrowitch.files.wordpress.com/2016/05/problem.jpg)
Z pierwszych wydruków z tego Epsona byłem bardzo zadowolony. Po dwóch dniach wydrukowałem kolejne zdjęcia. Dało się już zauważyć niewielkie pasy na wydruku (coś jak banding). Dzisiaj po kilku miesiącach postanowiłem wydrukować kilka zdjęć z ostatniej wycieczki w góry. Zdjęcia wychodzą w zebrę. O co chodzi? Używam papieru Kodaka, jeśli ma to jakieś znaczenie. Drukowałem przez LR i PS. Program Epsona nie chce mi działać na W10.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/problem-1.jpg
źródło (https://gombrowitch.files.wordpress.com/2016/05/problem.jpg)