PDA

Zobacz pełną wersję : Kompakcik na Komunie ok400zł



Lucas1981r
04-05-2016, 12:22
Witam!
Nie orientuje sie w tych tanszych kompaktach a szukam czegos malego dla dziewczynki na komunie do ok400-450zł
jakies sugestie? z gory dziekuje za odpowiedzi :)

d90
04-05-2016, 21:19
Proponuje różowy.
Serio.

Sinobrody
04-05-2016, 21:37
Taki??

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/80041181-1.jpg
źródło (http://www.e-fotojoker.pl/imageserver/1000/1000/scale/p/eFotojoker/BDK_PL/80041181.jpg)

:D

Lucas1981r
05-05-2016, 13:47
d90 przeczuwam ze nie chcialaby takiego :)
Raczej bedzie czerwony :D Panas FT30

d90
05-05-2016, 15:11
Tak czy siak - dla dzieciaka kolor ważny jest. Wiem, bo mam dzieci :)
Acha - dzieciaki makro lubią. Wiec kup z taka funkcja...

Lucas1981r
09-05-2016, 00:14
prezent kupiony dziewczynka zadowolona :)
szczerze to nawet za makro nie szaleje - zadowolona ze uszczelniany bo chodzi z ojcem na kursy nurkowania :)

kwiaaatek
18-05-2016, 11:37
Świetny pomysł na prezent komunijny. Właśnie się zaczęłam zastanawiać czy nie kupić też swojmu chrześniakowi...ale w innym kolorze... Dzięki za inspirację :)