spiritus
02-05-2016, 23:05
Hej :)
Właśnie dotarła do mnie prośba abym wziął swój sprzęt klawiszowy i oprócz robienia zdjęć na imprezie coś niecoś pograł coby ludziska pośpiewali. Ma to niby być takie prawie mini wesele tylko, że zamiast PM będzie starsza pani co kończy 100 lecie :D
Ludzi od groma. Co się u Was przeważnie śpiewa (jakieś chałtury) na weselach?
Jak na razie w repertuarze mam hej sokoły, z tamtej str Wisły, skrzypeczki, hej z góry z góry, kto w styczniu urodzoy jest...,
Śpiewania na całe 15 min a co dalej? :D
Właśnie dotarła do mnie prośba abym wziął swój sprzęt klawiszowy i oprócz robienia zdjęć na imprezie coś niecoś pograł coby ludziska pośpiewali. Ma to niby być takie prawie mini wesele tylko, że zamiast PM będzie starsza pani co kończy 100 lecie :D
Ludzi od groma. Co się u Was przeważnie śpiewa (jakieś chałtury) na weselach?
Jak na razie w repertuarze mam hej sokoły, z tamtej str Wisły, skrzypeczki, hej z góry z góry, kto w styczniu urodzoy jest...,
Śpiewania na całe 15 min a co dalej? :D